یک شهید و ۳ زخمی در یورش نظامیان صهیونیست به جنین

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر یک شهید و ۳ زخمی در یورش نظامیان صهیونیست به جنین به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از روسیا الیوم، منابع فلسطینی بامداد جمعه از شهادت یک فلسطینی و زخمی شدن سه تن دیگر در یورش نظامیان صهیونیست به شهر جنین واقع در کرانه باختری خبر دادند.
بر اساس این گزارش، در یورش نظامیان صهیونیست به شهر جنین صلاح بریکی جوان ۱۹ ساله فلسطینی در تیراندازی نظامیان صهیونیست به شهادت رسید و سه فلسطینی دیگر هم زخمی شدند.
منابع فلسطینی گفتند که نظامیان اشغالگر با یورش به مرکز شهر جنین به چندین ساختمان حمله کرده و تک تیراندازهای خود را بر بالای آنها مستقر کردند که این امر به درگیری جوانان فلسطینی با آنها منجر شد.
درپی تیرانداری نظامیان صهیونیست به فلسطینی‌ها ۴ نفر از آنها زخمی شدند که جراحت یکی از آنها وخیم گزارش شده بود و وزارت بهداشت فلسطینی متعاقباً اعلام کرد که صلاح بریکی جوان ۱۹ ساله براثر اصابت گلوله نظامیان صهیونیست از ناحیه گردن به شهادت رسید.
این در حالی است که نظامیان صهیونیست «براء کفاح علاونه» دیگر جوان فلسطینی را هم پس از یورش به خانه اش در شهر جنین بازداشت کردند.
با شهادت این جوان فلسطینی، شما فلسطینی‌ها که از ابتدای سال جاری میلادی در تیراندازی نظامیان صهیونیست به شهادت رسیده اند به ۱۷۵ نفر افزایش یافت.
از بین این شهدا ۱۲۴ نفر در کرانه باختری و ۵۱ نفر در نوار غزه به شهادت رسیده اند و ۴۱ کودک هم در میان آنها قرار دارند. امیدوارم از خبر یک شهید و ۳ زخمی در یورش نظامیان صهیونیست به جنین راضی بوده باشید.

یک شهید و ۳ زخمی در یورش نظامیان صهیونیست به جنین  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۰-۲۱ ۰۲:۳۸:۲۷