هدف آمریکا از آشوب در ایران جدایی دین از سیاست است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر هدف آمریکا از آشوب در ایران جدایی دین از سیاست است به گزارش خبرنگار سایت احکام، آیت‌الله رسول فلاحتی در سخنرانی خطبه‌های نماز جمعه مصلای رشت کنار گذاشتن بسیج را به معنای آسیب دیدن امنیت و اقتدار کشور دانست و اظهار کرد: تشکیل بسیج دانشجویان و طلاب ضروری‌ترین مطالبه کشور است و طلاب و دانشجویان باید از ارزش‌های انقلاب و اسلام دفاع کنند.
امام جمعه رشت با اشاره به بیانات رهبری مبنی بر اینکه اکثریت ملت ایران بالقوه بسیجی هستند، افزود: از حدود ۹ سال قبل که شبه جزیره کریمه به روسیه ملحق شد، مسئله جنگ ترکیبی به میان آمد؛ جنگ ترکیبی پیچیده و مبهم است و دشمنان از آن برای شکست ملت غیور ایران استفاده می‌کنند اما نمی‌توانند به هدف خود برسند.
وی با اشاره به اینکه در جنگ ترکیبی دشمنان قداره کش جمهوری اسلامی به رهبری آمریکا و اسرائیل برای دو هدف آماده‌اند، گفت: هدف اصلی جمهوری اسلامی یعنی حکومت بر مبنای تفکر شیعه برای دنیامداران و سردمداران فعلی غرب قابل پذیرش نیست و تلاش می‌کنند این حکومت سر نگیرد اما قدرت مانور دهی جمهوری اسلامی در دنیا توسط ملت‌ها و قدرت‌ها پذیرفته شده است.
نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه ترقه پراکنی ها و بچه بازی‌های چند روز اخیر توسط حکومت خنثی می‌شود، بیان کرد: جمهوری اسلامی که امروز قدرت‌های بزرگ را به ذلت کشانده است و داعش را در آن‌سوی مرزها شکست داده قطعاً می‌تواند این ترقه بازی‌ها را خاموش کند.
وی با بیان اینکه سرتاسر جمهوری اسلامی رأفت است اما رأفت و خودداری هم حدی دارد، تصریح کرد: به فریب خوردگان و خانواده‌هایشان و کسانی که آنها را مدیریت می‌کنند می‌گویم که جمهوری اسلامی به وقتش به سراغ تک تک شما خواهد آمد.
آیت الله فلاحتی با اشاره به اینکه تمام تحلیلگران سیاسی و اقتصادی اذعان دارند قدرت اقتصادی چین دنیا را در بر می‌گیرد و دو قدرت یعنی ایران و روسیه کنار چین هستند، افزود: این میدان را برای آمریکا از بین می‌برد لذا تمام تلاش خود را به کار گرفته تا چین را درگیر جنگ کند و این جنگ ترکیبی در ایران نیز با هدف جدایی دین از سیاست و برقراری حکومت لائیک دنبال می‌شود.
وی با اشاره به اینکه حکومت دینی با تکیه بر توانمندی داخلی پیشرفت می‌کند و این موضوع برای استکبار جهانی قابل قبول نیست، عنوان کرد: استکبار با تمام امکانات به میدان آمده تا جمهوری اسلامی درگیر جنگ‌های داخلی مثل سوریه شود.
نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه آمریکا سه هدف را در ایران دنبال می‌کند، گفت: راه انداختن جنگ داخلی هدف کوتاه مدت آنها است تا تروریست‌ها را به خیابان‌ها کشانده و آدم بکشند و ایجاد رعب بین مردم کنند اما کور خوانده‌اند زیرا ملت ایران ملت عراق و سوریه نیست و قدرت‌های بزرگ را به زانو درآورده و تمام شما را به خاک ذلت خواهد کشاند.
وی با اشاره به اینکه بزرگنمایی ضعف‌ها یکی دیگر از حربه‌های دشمن است، تصریح کرد: در اعتراضات صنفی دقت کنید و مراقب باشید که دشمن سوءاستفاده نکند و اگر در اعتراضات کسی آشوب ایجاد کرد راه خود را از آن جدا کنید.
آیت الله فلاحتی با بیان اینکه از دستگاه تبدیل شیرابه سراوان به آب رونمایی شده است، افزود: بزرگترین مشکل گیلان کمبود بیمارستان و مسائل محیط زیستی است که امیدواریم با تلاش بیشتر مسئولان مشکلات این دو عرصه حل شود. امیدوارم از خبر هدف آمریکا از آشوب در ایران جدایی دین از سیاست است راضی بوده باشید.

هدف آمریکا از آشوب در ایران جدایی دین از سیاست است  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۱-۱۸ ۱۱:۲۷:۱۸