طرح راهیان پیشرفت برای حوزه دانش آموزی کشور اجرا می
شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر طرح راهیان پیشرفت برای حوزه دانش آموزی کشور اجرا می
شود
به گزارش خبرنگار سایت احکام، علی بهادری جهرمی شامگاه پنج شنبه در حاشیه سفر به زنجان که برای حضور در برنامه پرسش و پاسخ در هیئت ثارالله زنجان انجام شده بود، در جمع خبرنگاران با بیان اینکه برای دانش‌آموزان طرح‌ها و برنامه‌های متعددی در دستور کار در دولت سیزدهم قرار دارد، عنوان کرد: یکی از برنامه‌هایی که برای همه مدارس در دستور کار قرار گرفته طرحی به نام راهیان پیشرفت است.
وی افزود: دانش‌آموزان در این طرح با دستاوردهای مختلف انقلاب که شاید برخی از این موارد از نگاه‌ها پنهان مانده آگاه می‌شوند و با این طرح هم برای آینده بهتر برنامه‌ریزی خواهد شد و هم نقاط ضعف تقویت می‌شود.
بهادری جهرمی ادامه داد: فردای همه ما دست نوجوانان است و نوجوانان امروز ما اداره‌کنندگان فردای مملکت و روزهایی هستند که ما پیرمرد و پیرزن شده‌ایم.
سخنگوی دولت متذکر شد: نسل امروز، نسل غیور، با استعداد، پرتوان و پیشرویی است و همان‌طور که مقام معظم رهبری نیز در دیدار با دانش‌آموزان اشاره کردند، اشراف این نسل به نسبت سن خود به مسائل سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی به مراتب بیش از نسل‌های قبل است.بهادری جهرمی با یادآوری اینکه نسل امروز نسلی فعال و پویا هستند، افزود: به یقین این نسل، آینده کشور را زیباتر از امروز و بالاتر از جایگاهی که داریم، خواهند ساخت.
وی در ادامه در خصوص اساسنامه صندوق ملی، گفت: اصلاحات عنوان شده از سوی شورای نگهبان، توسط دولت اعمال شد و به این شورا ارسال کرد.
بهادری جهرمی با بیان اینکه پیش بینی می شود با توجه به اصلاحات صورت گرفته توسط دولت، شورای نگهبان نظر خود را در جلسه آتی، که چهارشنبه هفته آینده برگزار می شود اعلام کند، افزود: اساسنامه ملی مسکن شاید تاثیر کمتری به بازار مسکن امروز داشته باشد و به بازار مسکن در سال های آینده تاثیر خواهد گذاشت و با تقویت ساخت مسکن چالش های این حوزه برطرف شود. امیدوارم از خبر طرح راهیان پیشرفت برای حوزه دانش آموزی کشور اجرا می
شود
راضی بوده باشید.

طرح راهیان پیشرفت برای حوزه دانش آموزی کشور اجرا می
شود  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۱-۰۴ ۰۲:۳۹:۱۹