برنامه های یوم الله ۱۳ آبان در ورامین تشریح شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر برنامه های یوم الله ۱۳ آبان در ورامین تشریح شد به گزارش خبرنگار سایت احکام، حجت الاسلام سید محسن محمودی بعد از ظهر پنجشنبه در جلسه ستاد برگزاری مراسم ۱۳ آبان گفت: تا زمانی که ما به مبانی انقلاب پایبند باشیم فتنه و فتنه گر در مقابله با اسلام و انقلاب حضور دارند و ما باید با هوشیاری و آگاهی خودمان در این بزنگاه‌ها نقشی مثمر ثمر را ایفا کنیم.
وی افزود: با توجه به حوادث اخیر، مراسم ۱۳ آبان امسال مهم‌تر از سال‌های گذشته است و با توجه تحرکات دشمنان و آشوبگران و حمایت آمریکا و استکبار جهانی از این جریان باید پاسخی کوبنده را به جنگ روانی دشمنان بدهیم.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با اشاره به برنامه ریزی صورت گرفته در مورد این روز بزرگ بیان داشت: مراسم امسال با آغاز هفته بسیج دانش آموزی آغاز می‌شود و می‌توان با تببین جنایات آمریکا برای دانش آموزان، دانشگاهیان و حوزویان ذهن جوانان را با فلسفه استکبار ستیزی و شعار مهم و همیشه زنده «مرگ بر آمریکا» آشنا نمائیم.
وی در خصوص برگزاری مراسم راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در شهرستان ورامین اظهار داشت: امسال روز جمعه ساعت ۱۰ صبح از میدان امام حسین (ع) به سمت میدان امام خمینی (ره) و سپس مکان تجمع در مسجد جامع تاریخی ورامین می‌باشد و در بخش جواد آباد و منطقه خیرآباد نیز راهپیمایی برگزار خواهد شد.
محمودی در پایان برگزاری یادواره شهدای دانش آموز، دیدار با خانواده شهدای دانش آموز و معرفی این عزیزان در سطح مدارس، برگزاری مراسم کارگری در کارخانجات، تولید محتوا با موضوع جنایات آمریکا، فضاسازی شهری، نواختن زنگ استکبار ستیزی در مدارس، برگزاری نشست‌های آزاد اندیشی در دانشگاه‌ها، پویش استکبار ستیزی در فضای مجازی، برگزاری مسابقات ورزشی، فرهنگی و…، حضور راویان جریان استکبار ستیزی در مساجد و مکان‌های فرهنگی، راه اندازی ایستگاه‌های فرهنگی، هنری در مسیر راهپیمایی، تجلیل از دانش آموز برتر دختر در حوزه حجاب و عفاف، برگزاری مراسم در روستاها، را به عنوان اهم مراسم‌های این ایام عنوان کرد. امیدوارم از خبر برنامه های یوم الله ۱۳ آبان در ورامین تشریح شد راضی بوده باشید.

برنامه های یوم الله ۱۳ آبان در ورامین تشریح شد  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۰-۱۴ ۰۲:۴۳:۱۸