اگر هزارسال هم طول بکشد به مبارزه با رژیم صهیونیستی ادامه می
دهیم

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اگر هزارسال هم طول بکشد به مبارزه با رژیم صهیونیستی ادامه می
دهیم
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از فلسطین الیوم، زیاد النخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد که رژیم صهیونیستی قاتل و جنایتکار است و به همین خاطر ملت فلسطین که از تمام ارزش‌های انسانی دفاع می‌کنند به مبارزه با آن ادامه دهند.
بر اساس این گزارش، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی در عین حال بر تداوم مبارزه با دشمن صهیونیستی حتی اگر هزار سال هم طول بکشد، تاکید کرد.
النخاله درباره صحنه‌های وحشتناکی که در مقابل چشم خود از جنایت خان یونس که حاج رشدی النخاله پدرش در جریان آن به شهادت رسید، دیده است، گفت: صحنه اعدام پدرم با گلوله اسرائیلی‌ها در ذهنم مانده است. هر فلسطینی به دلیل جنایات اسرائیلی‌ها قصه و حادثه‌ای دارد و تصویر اعدام پدرش موجب شده است که با شهدا و خانواده‌های آنها احساس نزدیکی داشته باشد.
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی همچنین تاکید کرد که پیروزی انقلاب اسلامی ایران برای وی حادثه‌ای عظیم بود و دکتر فتحی شقاقی به انقلاب اسلامی ایران به عنوان نقطه رهایی نگاه می‌کرد.
النخاله درباره اسرای فلسطینی هم افزود: ما همواره نسبت به اسرای خود احساس مسئولیت می‌کنیم و تمام تلاش خود را در این زمینه به کار بسته ایم. نبرد ما با اسرائیل طولانی است که فداکاری‌های بزرگی در آن نهفته است و باید برای آزادی مبارزه کنیم.
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین همچنین تصریح کرد که این جنبش در راس گروه های فلسطینی بود که موجب شعله ور گردیدن انتفاضه شدند. امیدوارم از خبر اگر هزارسال هم طول بکشد به مبارزه با رژیم صهیونیستی ادامه می
دهیم
راضی بوده باشید.

اگر هزارسال هم طول بکشد به مبارزه با رژیم صهیونیستی ادامه می
دهیم  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۰-۳۱ ۰۲:۳۷:۴۱