احداث نیروگاه‌های خورشیدی کوچک مقیاس در بوشهر با جدیت دنبال
شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر احداث نیروگاه‌های خورشیدی کوچک مقیاس در بوشهر با جدیت دنبال
شود
به گزارش خبرنگار سایت احکام، علی باستین سه شنبه شب در نخستین نشست بررسی عملیاتی سازی طرح احداث نیروگاه‌های خورشیدی کوچک مقیاس استان در سال جدید، با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی و فرمانداران استان بوشهر به اهمیت اجرای این طرح مهم و استراتژیک در استان پرداخت و خاطر نشان کرد: اجرای طرح یادشده علاوه بر اینکه بخشی از مشکلات وزارت نیرو در تأمین برق پایدار استان را حل می‌کند، باعث درآمدزایی و کمک به معیشت خانوارهای کم‌درآمد و کمتر برخوردار می‌شود.
وی با برشمردن مزیت‌های اجرای این طرح، برگزاری جلسات متعدد با فرمانداران، دستگاه‌های متولی و بانک‌ها را نشان از عزم جدی دولت و مسئولان استان برای تکمیل و راه اندازی این طرح در سه ماهه اول سال جاری عنوان کرد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر به منظور تسریع و تسهیل اجرای این طرح، خواهان حضور مستمر نهادهای حمایتی و دستگاه‌های متولی در سطح شهرستان‌ها شده و از فرمانداران به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان نیز خواست تا ضمن راهبری تمامی فعالیت‌های منتهی به اجرای طرح، در استفاده از همه ظرفیت‌های شهرستان خود از هیچ کوششی در این راستا، دریغ نکنند.
باستین در ادامه ضمن قدردانی از تلاش همه مسئولان و متولیان این پروژه مهم، خواهان جدیت، پشتکار و تلاش بیش از پیش برای تحقق اهداف این طرح شده و آمادگی خود را نیز برای همراهی و همکاری با متولیان امر و در صورت لزوم حضور در شهرستان‌ها به منظور پیشبرد بهتر کار اعلام کرد.
وی با توجه به مصوبات جلسات قبل خواهان تسهیل هر چه بیشتر شرایط ضمانت تسهیلات، توسط بانک‌ها شده و تصریح کرد: بانک‌ها به منظور ایجاد انگیزه و ترغیب متقاضیان، نسبت به صدور پیامک و حتی تماس تلفنی به متقاضیان اقدام و از هرگونه سخت گیری و رفتارهای سلیقه‌ای پرهیز کنند.
وی خواستار اطلاع رسانی صحیح از طریق صدا و سیما، فضای مجازی و فعالیت‌های تبلیغی به منظور تشریح جزئیات طرح توسط فرمانداران و مدیران دستگاه‌های متولی شد و خاطر نشان کرد: در فواصل زمانی مشخص عملکرد مدیران در این زمینه مورد بازبینی و ارزیابی قرار خواهد گرفت. امیدوارم از خبر احداث نیروگاه‌های خورشیدی کوچک مقیاس در بوشهر با جدیت دنبال
شود
راضی بوده باشید.

احداث نیروگاه‌های خورشیدی کوچک مقیاس در بوشهر با جدیت دنبال
شود  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۱۰ ۰۲:۴۱:۱۵