آلمان: روسیه پیشنهاداتش برای حل اوضاع اوکراین را ارائه
دهد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر آلمان: روسیه پیشنهاداتش برای حل اوضاع اوکراین را ارائه
دهد
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از روسیا الیوم، پس از گذشت چند روز از اعلام کرملین مبنی بر عدم شرکت ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در اجلاس سران گروه بیست، اولاف شولتز صدراعظم آلمان نسبت به این موضوع ابراز تأسف کرد.
بر اساس این گزارش، صدراعظم آلمان با بیان اینکه فکر نمی‌کند رئیس جمهور روسیه نظر خود را عوض کند، از مسکو خواست پیشنهاداتش برای حل اوضاع اوکراین را ارائه کند.
گفتنی است که «دیمیتری پسکوف» سخنگوی دفتر ریاست جمهوری روسیه (کرملین) روز جمعه در سخنانی اعلام کرد: منطقه «خرسون» بخشی از خاک روسیه است. این وضعیت ثابت و بدون تغییر خواهد بود.
«دیمیتری پسکوف» در این ارتباط افزود: «پوتین» در نشست‌های گروه- ۲۰ و «اَپک» حضور نداشته و سخنرانی هم نخواهد کرد. این تصمیم به دلیل لزوم حضور وی در مسکو و برنامه‌های کاری او اتخاذ شده است.
سخنگوی دفتر ریاست جمهوری روسیه در این خصوص اضافه کرد: پایان عملیات ویژه نظامی روسیه پس از دستیابی به اهداف مورد نظر ممکن خواهد بود. روسیه ممکن است پس از دستیابی به اهداف خود به عملیات نظامی ویژه پایان دهد. اهداف عملیات ویژه روسیه از طریق مذاکرات مسالمت آمیز قابل دستیابی است؛ اما اکنون با توجه به موضع کی یف (مبنی بر عدم مذاکره با مسکو) غیرممکن به نظر می‌رسد. مسکو تغییری در موضع کی یف در مورد مذاکرات نمی بیند. اوکراین هنوز هم خواهان مذاکره نیست. کرملین خروج جزئی نیروهای روسیه از خرسون را تحقیرآمیز نمی‌داند.
نشست سران گروه ۲۰ متشکل از ۲۰ اقتصاد بزرگ جهان، در جزیره بالی اندونزی برگزار می‌شود. امیدوارم از خبر آلمان: روسیه پیشنهاداتش برای حل اوضاع اوکراین را ارائه
دهد
راضی بوده باشید.

آلمان: روسیه پیشنهاداتش برای حل اوضاع اوکراین را ارائه
دهد  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۱-۱۴ ۰۲:۴۳:۱۳