آزمون استخدامی در لرستان برگزار می‌شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر آزمون استخدامی در لرستان برگزار می‌شود به گزارش خبرنگار سایت احکام، علی جهانی امروز شنبه در حاشیه جلسه کارگروه توسعه مدیریت استانداری لرستان، اظهار داشت: در دولت سیزدهم مجوزهای استخدامی به نام شهدا نام‌گذاری شده که یکی از آنها طرح شهید «زین‌الدین» است که در دی‌ماه ۱۴۰۱ به استانداری‌ها ابلاغ شده که به استان لرستان نیز همانند سایر استان‌ها در قالب این طرح سهمیه‌ای برای استخدام اختصاص‌یافته است.
وی بیان کرد: منویات مقام معظم رهبری مبنی بر جوان‌سازی دولت و تشکیل دولت جوان انقلابی و دستور رئیس‌جمهور مبنی بر افزایش اختیارات استانداران از پایه‌های اساسی در این طرح است که در آن به ساماندهی نیازهای واقعی دستگاه‌های اجرایی در راستای افزایش بهره‌وری در دستگاه‌ها اشاره شده است.
معاون توسعه مدیریت استاندار لرستان، افزود: موضوع بومی بودن و خدمتگزاری به مردم از جمله دیگر اهداف طرح شهید «زین‌الدین» است.
جهانی با بیان اینکه در طرح شهید «زین‌الدین» شرایط ویژه‌ای برای جذب جوانان مؤمن، نخبه، متخصص، انقلابی، تحول‌خواه و واجد شرایط در جایگاه‌های مدیریتی و کارشناسی دستگاه‌های استان در نظر گرفته شده است، افزود: بخشی از سهمیه این طرح به نخبگان واجد شرایط معرفی شده از طرف بنیاد نخبگان استان به‌منظور شرکت در آزمون استخدامی تعلق خواهد گرفت.
وی با اشاره به نحوه فرایند تقسیم‌بندی این مجوز، گفت: پس از تهیه طرح پیشرفت استان مبتنی بر مشکلات، ظرفیت‌ها، فرصت‌ها و آمایش سرزمین استان در بین هفت‌دستگاه اجرایی استان و همچنین انجام فرایند تأمین اعتبار موردنیاز این طرح به مرحله پایانی خود رسیده و موضوع به‌منظور برگزاری آزمون از طریق سازمان سنجش یا جهاد دانشگاهی به سازمان اداری و استخدامی کشور منعکس شده است. امیدوارم از خبر آزمون استخدامی در لرستان برگزار می‌شود راضی بوده باشید.

آزمون استخدامی در لرستان برگزار می‌شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۳۱ ۰۲:۴۲:۲۸