آزادی مدنظر اسلام اخلاقی و منطبق بر کرامات انسانی
است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر آزادی مدنظر اسلام اخلاقی و منطبق بر کرامات انسانی
است
به گزارش خبرنگار سایت احکام، حجت الاسلام قاضی عسکر بعد از ظهر دوشنبه در مراسم گرامیداشت شهدای مدفون در حرم عبدالعظیم حسنی (ع) به اغتشاشات اخیر اشاره کرد و گفت: این افراد آزادی را برهنگی می پنداشتند، در حالی که برهنگی چیزی جز آزادگی حیوانی نیست، اما اسلام طرفدار آزادی اخلاقی است و آزادی حیوانی مطرود است.
وی با بیان اینکه آزادی حیوانی مربوط به غرب است، افزود: ایران بیش از ۳۰۰ هزار شهید در راه استقلال و آزادی اخلاقی و کرامات انسانی داده است، حجاب برای زن مصونیت و افتخار است، ما نمی خواهیم که زن ابزار باشد زن شخصیتی انسان ساز است.
تولیت آستان عبدالعظیم حسنی (ع) با بیان اینکه این افراد تبلیغ می کنند، که حادثه تروریستی شیراز کار نظام است، گفت: خود داعش گفت که کار ما است، تبلیغات مضحکی کردند، خداراشکر که شش نفر را دستگیر کردند و به زودی اعترافات آنان را خواهیم شنید که به کجاها وصل بودند و از کجا تامین مالی شده اند.
وی با اشاره به شهادت ۱۷ هزار نفر از هموطنان توسط منافقان کوردل گفت: اگر شهدا و خانواده هایشان نبودند امروز امنیت نداشتیم، شما ببینید ددمنشانی که بیش از ۱۰۰ آمبولانس را آتش زدند و مامور امنیت را با نفت سوزانند، می خواهند امنیت را از ما بگیرند.
قاضی عسکر با بیان اینکه امام خمینی (ره) و اسلام در مقابل رژیم وابسته طاغوت ایستادند، تا به ما عزت و افتخار دهند، گفت: امام راحل موضوع کاپتولاسیون را در مسجد اعظم قم فریاد زد، اگر یک آمریکایی حتی یک مقام ایرانی را با خودرو زیر بگیرد ما حق محاکمه او را در ایران نداشتیم. آنها حق توحش از ایرانی ها می گرفتند و امروز ایران به برکت انقلاب، به هیچ نیروی غربی و شرقی وابسته نیست.
وی به حمایت امریکا از داعش اشاره کرد و افزود: خانم کلینتون گفت که داعش را ما ایجاد کردیم که از سوریه تا ایران را بگیرند و رژیم صهیونیستی تقویت شود اما بچه های خانواده شهدا، مدافعان حرم و سردار سلیمانی نگذاشتند این اتفاق رخ دهد، امروز به برکت خون شهدا و زحمات دانشمندان امروز کشتی های قاره پیما، پهباد، هواپیما، پالایشگاه و… می سازیم، آینده روشنی داریم؛ قبل از انقلاب اسلامی شرکت دانش بنیان نداشتیم اما امروز ۸ هزار شرکت دانش بنیان داریم و این استقلال کشور است و بدانید که خون شهدا هدر نرفته است. امیدوارم از خبر آزادی مدنظر اسلام اخلاقی و منطبق بر کرامات انسانی
است
راضی بوده باشید.

آزادی مدنظر اسلام اخلاقی و منطبق بر کرامات انسانی
است  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۱-۰۱ ۰۲:۴۳:۵۴