۱.۱ میلیون مسافر از پایانه مرز رازی تردد کرده اند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۱.۱ میلیون مسافر از پایانه مرز رازی تردد کرده اند به گزارش سوالات شرعی و احکام، رضا پورسحاب در این زمینه با اشاره به افزایش تردد مسافر نسبت به سال گذشته خاطر نشان کرد: طی ٨ ماهه گذشته از سال جاری عبور و مرور مسافر در پایانه مرزی رازی با افزایش ۳۴ درصدی به مدت مشابه سال گذشته به بیش از یک میلیون ۱۵۰ هزار نفر، رسید.
وی ادامه داد: افزایش چشمگیر امکانات و دسترسی آسان به پایانه مرزی باعث شده بیش از ۸۸۰ هزار نفر مسافر ایرانی و بیش از ۲۷۰ هزار نفر مسافر خارجی پایانه مرزی رازی را برای عبور و مرور خود انتخاب کنند.
پورسحاب یادآور شد: افزایش خدمات‌رسانی همکاران راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در محورهای مواصلاتی آذربایجان‌غربی و همچنین تسهیل در رویه تردد مسافر باعث پیشرفت هرچه بیشتر پایانه مرزی رازی می‌شود.
مدیر پایانه مرزی رازی با توجه به یکی از اصلی‌ترین دلایل افزایش مسافر در پایانه مرزی رازی، یادآور شد: ۲۴ ساعته شدن تردد در این پایانه مرزی رازی، ضمن کاهش زمان ایستایی مسافرین، باعث افزایش تعداد ترددها شده است. امیدوارم از خبر ۱.۱ میلیون مسافر از پایانه مرز رازی تردد کرده اند راضی بوده باشید.

۱.۱ میلیون مسافر از پایانه مرز رازی تردد کرده اند  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۱۱ ۰۲:۴۲:۱۷