روش تدریس خلاق

روش تدریس خلاق و اثربخش  امروز یکی از نیاز های بسیار مهم معلمان و دانش آموزان بوده   و در این روزهای سخت که تدریس به صورت مجازی  می باشد بسیار می تواند هم به معلمان نهم به دانش آموزان کمک موثری نماید اگر واقعاً می خواهید به یک معلم اثربخش خلاق و متفاوت تبدیل شوید پیشنهاد می کنم حتما در این دوره شرکت نمایید دوره ای که پر است از تکنیک ها و و راهکارهای بسیار عملی که واقعاً می‌تواند حال و هوای تدریس ما را عوض کند و فضای تدریس و یادگیری را شاد و در عین حال اثربخش نماید این دوره که برگرفته از از تجارب بسیار کاربردی معلمان مدارس پیشرفته جهان می باشد که واحد کارهای آن بومی سازی شده است.

دوره ی تربیت معلم

دوره ی تربیت معلم , آنچه که به شما در این کتاب آموزش میدهیم:
بررسی نکات تربیت از دوران جنینی از رحم مادر تا ۱۲ سالگی
نکات بسیار مهم،ارزشمند و اورژانسی که هر پدر و مادر باید قبل از به دنیا آمدن بچه بدانند
نیازهای روحی و آموزشی کودکان ۰ تا ۱۲ سال
تکنیک های بسیار مهم و ناگفته های کلیدی در مورد تربیت کودک موفق
آماده سازی کودکان برای ورود به مدرسه

آموزش تفکر خلاق

آموزش تفکر خلاق یک کتاب تکمیل و کاملاً متفاوت بوده ضمانت می دهم که اگر فرزندانتان با واحد کار های این کتاب کار کنند روز به روز خلاق تر و فکر های آنها ناب ترین و قدرتمند خواهد شد با پیگیری این آموزش و قطعاً آینده فرزند شما تضمین خواهد شد چراکه که مسیر بسیار درستی را دارد طی می کند.

دوره فن بیان

دوره فن بیان و سخنوری در دنیای امروز که دنیای رقابت ها و تخصص هاست، قرار گرفتن در موقعیت های کاری و نحوه گفتگو و برخورد با افراد از اهمیت بالایی برخوردار است.حتی فردی که از تخصص و تجربه بالا هم برخوردار باشد نمی تواند خود را بی نیاز از یادگیری فن بیان بداند. از آن طرف هم یادگیری طرز بیان ، سخنوری و سخنرانی مخصوص قشر خاصی با یک جایگاه ویژه نیست بلکه همه افرادی که به نوعی مراودات شخصی، شغلی و اجتماعی دارد به یادگیری این مهارت نیاز دارد.

تخته تعادل کاردرمانی

تخته تعادل کاردرمانی شبیه یک اهرم است که کاربر معمولا روی آن ایستاده، پای چپ و راست خود را در دو انتهای تخته تعادل قرار داده و سعی کند بدن خود را متعادل نگه دارد و از برخورد لبه های تخته تعادل به زمین جلوگیری کند.و بر روی آن می تواند حرکات تعادلی بسیاری را انجام دهد که در تحریک و تقویت مغز و اقزایش قوای یادگیری بسیار موثر می باشد.

آموزش خواندن و نوشتن بهروز آیرملوی

آموزش خواندن و نوشتن بسیاری از کودکان در بدو  ورود به مدرسه با مشکلات خواندن و  نوشتن در ابعاد مختلف روبرو می شوند و ریشه ی بسیاری از این اختلالات، ناشی از نبود اطلاعات کافی اولیا و حتی برخی مربیان در مورد راهبردهای موثر اولیه در خواندن و نوشتن می باشد و ما در فایل صوتی وتصویری (رازهای خواندن ونوشتن) به این موضوع پرداختیم. تجارب مهم وارزشمندی که یکی پس از دیگری در این فیلم رو خواهد شد و پاسخگویی قدرتمند به بسیاری از دغدغه ها و نیازها وسوالات ومشکلات معلمان و اولیای دانش آموزان خواهد بود.