چهار تیم برتر شناخته شدند/ نمایندگان ایران صعود
نکردند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر چهار تیم برتر شناخته شدند/ نمایندگان ایران صعود
نکردند
به گزارش خبرنگار سایت احکام، مرحله گروهی و مقدماتی بیست و پنجمین دوره مسابقات هندبال جام باشگاه‌های مردان آسیا امروز سه شنبه ۱۶ خردادماه به پایان رسید و در نهایت چهره چهار تیم راه‌یافته به مرحله نیمه نهایی مشخص شد.
در روز پایانی این مرحله چهار مسابقه برگزار شد. نتایج روز پنجم جام باشگاه‌های آسیا سه‌شنبه ۱۶ خرداد:
الکویت کویت ۴۱ – جونیور چین ۳۷الدحیل قطر ۲۹ – نیروی زمینی شاملی ایران ۲۳الریان قطر ۳۵ – نماینده عمان ۲۱النجمه بحرین ۴۴ – تاشکند ازبکستان ۲۸فولاد سپاهان ایران – نماینده هند (برگزار نشد)
رده‌بندی تیم‌ها در جام باشگاه‌های آسیا در پایان‌ مرحله گروهی به این ترتیب است:
گروه A:۱- الریان قطر با ۶ امتیاز۲- الکاظمه کویت با ۶ امتیاز۳- فولاد سپاهان ایران با ۶ امتیاز۴- نماینده عمان با ۲ امتیاز۵- نماینده هند صفر امتیاز
گروه B:۱- الدحیل قطر با ۸ امتیاز۲- النجمه بحرین با ۸ امتیاز۳- الکویت کویت با ۸ امتیاز۴- نیروی زمینی شاملی ایران با ۴ امتیاز۵- جونیور چین با یک امتیاز۶- تاشکند ازبکستان با یک امتیاز
از گروه A این مسابقات تیم‌های الریان قطر و الکاظمه کویت و از گروه B تیم های الدحیل قطر و النجمه بحرین به مرحله نیمه نهایی راه یافتند. سایر تیم‌های گروه ها باید برای رده پنجم تا هشتم با هم رقابت کنند.
تیم فولاد مبارکه سپاهان و نیروی زمینی شهید شاملی کازرون دو نماینده ایران در این مسابقات بودند که با قرار گرفتن در رده سوم و چهارم گروه های خود هر دو از صعود به نیمه نهایی بازماندند.
تیم فولاد مبارکه سپاهان با دو پیروزی مقابل نماینده عمان و الکاظمه کویت و یک شکست برابر تیم الریان قطر در رده سوم گروه A قرار گرفت. زردپوشان سپاهان اصفهان میزبان این رقابتها در ادامه باید برای کسب عنوان پنجم با تیم الکویت کویت روبرو شود.
تیم نیروی زمینی شهید شاملی کازرون با قبول سه شکست مقابل الکویت کویت، النجمه بحرین و الدحیل قطر و کسب دو پیروزی برابر تیم های تاشکند ازبکستان و جونیور چین در رده چهارم گروه خود ایستاد تا با این نتیجه برای کسب عنوان هفتمی با نماینده عمان رقابت کند.
مسابقات تعیین رتبه‌های پنجم تا هشتم روز جمعه ۱۹ خرداد انجام می‌شود.
همچنین تیم های جونیور چین در رده نهم، تاشکند ازبکستان عنوان دهم و هند نیز رتبه ۱۱ را به خود اختصاص دادند. تیم هند قبل از پایان مرحله گروهی از مسابقات خارج شد.
برنامه مسابقات مرحله نیمه نهایی جام باشگاه‌های آسیا در روز پنج شنبه ۱۸ خردادبه این ترتیب است:
الریان قطر – النجمه بحرین ساعت ۱۵:۰۰
الکاظمه کویت – الدحیل قطر ساعت ۱۷:۰۰
مسابقه فینال و رده بندی این رقابتها روز شنبه ۲۰ خردادماه برگزار می شود.‌
همچنین دو نماینده ایران برای مشخص شدن رتبه های پنجم تا هشتم در روز جمعه ۱۹ خرداد مسابقه می دهند. برنامه این مرحله از مسابقات به این ترتیب است:
نماینده عمان – نیروی زمینی شهید شاملی ساعت ۱۵:۰۰
الکویت کویت – فولاد سپاهان ایران ساعت ۱۷:۰۰
بیست و پنجمین دوره مسابقات هندبال جام باشگاه‌های آسیا به میزبانی اصفهان از ۱۱ خرداد با حضور ۱۱ تیم آغاز و تا ۲۰ خرداد ادامه دارد. امیدوارم از خبر چهار تیم برتر شناخته شدند/ نمایندگان ایران صعود
نکردند
راضی بوده باشید.

چهار تیم برتر شناخته شدند/ نمایندگان ایران صعود
نکردند  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۰۷ ۰۲:۳۹:۰۶