پیروزی در جنگ ترکیبی در گرو توجه ویژه به جهاد تبیین
است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر پیروزی در جنگ ترکیبی در گرو توجه ویژه به جهاد تبیین
است
به گزارش خبرنگار سایت احکام، حسین یکتا شامگاه پنجشنبه در آئین چهارمین سالگرد شهادت شهید سلیمانی در مصلای امام خمینی (ره) ضمن تسلیت شهادت هموطنان کرمانی همزمان با میلاد حضرت زهرا (س)، امام خمینی (ره) و سالگرد شهادت شهید سلیمانی، اظهار کرد: ساعت شهادت شهید سلیمانی همواره در اذهان مردم جاودان می‌ماند و حاج قاسم در ساعت شهادت، نمره ۲۰ از خدا گرفت اما میلیون‌ها چشم برای این شهید گریست.
نماینده تشکل‌ها و فعالان مردمی در ستاد مرکزی اربعین حسینی گفت: حاج قاسم پرچم ولایت را در سراسر جهان برافراشت هر چند دشمنان انقلاب اسلامی از بودن و حتی شهادت شهید سلیمانی واهمه دارند چرا که مزار مطهر این شهید در شب شهادتش هرساله نسبت به سال قبل با استقبال بیشتری همراه است.
یکتا تاکید کرد: اکنون در شرایط خاص تاریخی قرار داریم و در حال امتحان هستیم چرا که دشمن تمام تلاش خود را در راستای منحرف کردن ذهن نسل آتی جامعه بکار گرفته که امید است تمام نسل‌ها با اقتدار از آرمان‌های انقلاب و امام راحل حراست و صیانت کنند.
یکتا اظهار کرد: هم اکنون در جنگ ترکیبی، ذهنی، فکری و شناختی هستیم که پیروزی در چنگ ترکیبی در گرو توجه ویژه به جهاد تبیین مورد تاکید معظم له است.
نماینده تشکل‌های مردم در ستاد اربعین گفت: امام خمینی (ره) برای خدا قیام کرد و قیام واقعی همان جهاد است و حاج قاسم ۴۰ سال در میدان جهاد بود.
همرزم شهید سلیمانی گفت: ملت بزرگ ایران ۴۵ سال است که مقابل تمام ناملایمات دشمن با اقتدار ایستادگی کردند و به طور حتم این روزهای سخت نیز سپری می‌شود و حل مسائل و موانع ازدواج و اشتغال و دیگر مشکلات پیش رو نیازمند تعامل، هم افزایی و کار جهادی است. امیدوارم از خبر پیروزی در جنگ ترکیبی در گرو توجه ویژه به جهاد تبیین
است
راضی بوده باشید.

پیروزی در جنگ ترکیبی در گرو توجه ویژه به جهاد تبیین
است  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۰۵ ۰۲:۴۳:۰۶