هیچ گونه سرمایه‌گذاری دائمی‌تر از تربیت و تعلیم نیست

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر هیچ گونه سرمایه‌گذاری دائمی‌تر از تربیت و تعلیم نیست حجت الاسلام محمود کارگر در گفتگو با خبرنگار سایت احکام روز معلم روز توجه به آغاز خلقت و شروع بعثت است که با امر مقدس تربیت و تعلیم آغاز شد و هیچ سرمایه گذاری، دائمی تر از تربیت و تعلیم نیست و معلم، اساسی‌ترین نقش را در این سرمایه گذاری دارد.
وی افزود: معلم زمینه ساز، به وجود آورنده، تقویت کننده، شتاب دهنده و تکمیل کننده تمام ارزش‌های مطلوب یک کشور است و هر جا نشانه‌ای از خوبی است، معلمِ خوبی، زمینه ساز آن بوده است.
امام جمعه خارگ تصریح کرد: ضمن گرامی داشت یاد و خاطره اسوه و چهره ماندگار عرصه تعلیم و تربیت، استاد شهید مرتضی مطهری (ره)، فرارسیدن هفته بزرگداشت مقام معلم را به همه مجاهدان سنگر مقدس علم و دانش در جای جای ایران اسلامی به ویژه اساتید، معلمان و فرهنگیان بزرگوار جزیره مقاومت خارگ تبریک و تهنیت عرض کرده و امیدوارم که در سایه الطاف پروردگار سبحان در سال جهش تولید با مشارکت مردم، در کمال سلامتی و تندرستی دست در دست هم برای بالندگی، عزتمندی و سربلندی میهن پرافتخارمان تلاش کنیم. امیدوارم از خبر هیچ گونه سرمایه‌گذاری دائمی‌تر از تربیت و تعلیم نیست راضی بوده باشید.

هیچ گونه سرمایه‌گذاری دائمی‌تر از تربیت و تعلیم نیست  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۵-۰۲ ۰۲:۴۳:۴۹