نیروی دریایی سپاه ابهت استکبار جهانی را در خلیج فارس
شکست

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر نیروی دریایی سپاه ابهت استکبار جهانی را در خلیج فارس
شکست
به گزارش خبرنگار سایت احکام، سردار رمضان زیراهی جمعه‌شب در یادواره شهدای خلیج فارس در بوشهر اظهار داشت: شهید مهدوی و یاران در نبرد خلیج فارس پس از وارد کردن ضربات سنگین به آمریکایی‌ها، به شهادت رسیدند.
وی با اشاره به اینکه نبرد خلیج فارس یکی از درگیری‌های مهم با آمریکایی‌ها بود اضافه کرد: شهید مهدوی و همرزمانش ضمن نابودی بالگرد آمریکایی خود نیز در نبرد مستقیم با آمریکا به شهادت رسیدند.
فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه بیان کرد: در عملیات شهید نادر مهدوی و همرزمانش شهید غلامحسین توسلی، بیژن گرد، نصرالله شفیعی، آبسالانی، محمدی‌ها، مجید مبارکی موفق به سرنگونی بالگرد پیشرفته آنان شدند.
زیراهی با بیان اینکه در این عملیات ضربات مهلکی بر دشمن وارد آمد تصریح کرد: شهید نادر مهدوی و همرزمانش در این عملیات ابهت پوشالی استکبار جهانی را در خلیج‌فارس درهم شکستند.
وی اضافه کرد: بیان کرد: امروز نیروی دریایی سپاه از قدرت دفاعی، تهاجمی و بازدارندگی بالایی برخوردار است و توانمندی تجهیزات این نیرو در حوزه‌های موشکی، پهپادی، شناوری، عملیاتی و اطلاعاتی افزایش یافته است.
سی و پنجمین مراسم نکوداشت شهدای عملیات نبرد مستقیم با آمریکا در خلیج فارس شهید نادر مهدوی و همرزمانش با حضور فرمانده نیروی دریایی سپاه در بوشهر برگزار شد.‌
شهید نادر مهدوی فرمانده ناوگروه ذوالفقار و هشت همرزم وی ۱۶ سایت احکام ۱۳۶۶ در نبرد مستقیم با آمریکا به شهادت رسیدند. امیدوارم از خبر نیروی دریایی سپاه ابهت استکبار جهانی را در خلیج فارس
شکست
راضی بوده باشید.

نیروی دریایی سپاه ابهت استکبار جهانی را در خلیج فارس
شکست  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۰-۰۸ ۰۲:۳۹:۴۰