نیروهای ضد شورش سلاح جنگی ندارند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر نیروهای ضد شورش سلاح جنگی ندارند به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از مرکز ارتباطات انتظامی کردستان، سردار آزادی اظهار داشت: یک راننده پراید که حوالی ظهر امروز شنبه در حال عبور در میان آشوبگران در خیابان پاسداران سنندج بود توسط ضد انقلاب کشته شد.
وی افزود: نیروهای ضد شورش سلاح جنگی در اختیار ندارند و بررسی‌های ما نشان می‌دهد اساساً نیروهای پلیس در زمان حادثه در این نقطه حضور نداشته اند، این موضوع نشان می‌دهد این فرد در قالب پروژه کشته سازی توسط ضد انقلاب کشته شده است.
فرمانده انتظامی کردستان با اشاره به اینکه ضد انقلاب، تجزیه طلب‌ها و معاندین در صدد کشته سازی هستند گفت: این اقدام ضد انقلاب قبلاً هم سابقه داشته است به طوری که در ابتدای نا آرامی‌های اخیر در کردستان، چهار نفر در شهرهای سقز، دیواندره و دهگلان توسط ضد انقلاب کشته شدند.
سردار آزادی به خانواده‌ها هشدار داد با توجه به نفوذ ضد انقلاب و گروه‌های تروریستی در میان افراد معترض، مواظب باشند فرزندان آنها در این تجمعات شرکت نکنند تا خدای نکرده طعمه ضد انقلاب و جریانات تروریستی نشوند. امیدوارم از خبر نیروهای ضد شورش سلاح جنگی ندارند راضی بوده باشید.

نیروهای ضد شورش سلاح جنگی ندارند  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۰-۰۹ ۰۲:۴۱:۳۷