مفتی اهل سنت عراق با سردار قاآنی دیدار کرد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مفتی اهل سنت عراق با سردار قاآنی دیدار کرد به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از العالم، مهدی الصمیدعی مفتی اهل سنت عراق روز جمعه با سردار اسماعیل قا آنی فرمانده سپاه قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران دیدار و رایزنی کرد.
بر اساس این گزارش، دیدار سردار قاآنی فرمانده سپاه قدس با مفتی اهل سنت عراق در دارالافتاء واقع در مرکز بغداد و با حضور محمد کاظم آل صادق سفیر ایران در عراق صورت گرفت.
این در حالی است که یک منبع آگاه عراقی روز سه شنبه گذشته به شفق نیوز عراق اعلام کرد که سردار قاآنی فرمانده سپاه قدس سپاه پاسداران ایران در دیداری اعلام نشده وارد بغداد شده است و با مقامات عراقی از جمله عبداللطیف جمال رشید رئیس جمهور و محمد شیاع السودانی نخست وزیر عراق دیدار کرده است.
این منبع افزود که سردار قاآنی به محض ورودش با رئیس جمهور و نخست وزیر عراق دیدار و گفتگو کرده است و در جریان آن بر حمایت تهران از دولت جدید عراق تاکید کرده و با رشید و السودانی پرونده‌های امنیتی مشترک را مورد بحث و تبادل نظر قرار داده است.
منبع مذکور تاکید کرد که قاآنی نشستی هم با رهبران چارچوب هماهنگی داشته است و در جریان آن تحولات سیاسی عراق را مورد رایزنی قرار داده است. امیدوارم از خبر مفتی اهل سنت عراق با سردار قاآنی دیدار کرد راضی بوده باشید.

مفتی اهل سنت عراق با سردار قاآنی دیدار کرد  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۱-۱۹ ۰۲:۴۵:۰۰