مراسم بزرگداشت مرحوم «آیت الله سید محمد صادق روحانی» برگزار
شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مراسم بزرگداشت مرحوم «آیت الله سید محمد صادق روحانی» برگزار
شد
به گزارش خبرنگار سایت احکام، مراسم نخستین شب ارتحال آیت الله سید محمد صادق روحانی از فقها و علمای برجسته حوزه علمیه قم با حضور جمعی از علما، طلاب، روحانیون و اقشار مختلف مردم قم شامگاه یکشنبه در مسجد اعظم قم برگزار شد.
آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید، آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، آیت الله محمد جواد فاضل لنکرانی رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار (ع)، آیت الله غروی و آیت الله کعبی از اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، آیت الله گرامی و آیت الله کریمی جهرمی از علمای برجسته قم، حجت الاسلام سید جواد شهرستانی نماینده آیت الله سیستانی در ایران در این مراسم بزرگداشت حضور داشتند.
حجت الاسلام سید مهدی حائری از خطبای شهر قم در سخنانی با اشاره به ابعاد شخصیتی این الله سید محمد صادق روحانی اظهار داشت: این عالم ربانی نزدیک به نیم قرن به مکتب اسلام خدمت کرد و در تحصیل علوم اسلامی و حوزوی از هوش و نبوغ بالایی برخوردار بود به گونه‌ای که در دوران جوانی به درجه اجتهاد رسید از محض علمای بزرگی همانند آیت الله خویی در نجف اشرف کسب فیض کرد.
وی با اشاره به تربیت شاگردان و تألیف آثار بسیار از سوی این فقیه عالیقدر بیان داشت: کتاب فقه الصادق آیت الله روحانی یک دوره کامل فقه است که در حوزه علمیه مورد توجه علما و طلاب است.
این سخنرانی مذهبی بیان داشت: این عالم همواره نسبت به اقامه عزای اهل بیت عصمت و طهارت به خصوص حضرت فاطمه زهرا (س) همت داشت و در ایام فاطمه اول تا فاطمیه دوم در بیت ایشان مراسم عزاداری برپا بود. امیدوارم از خبر مراسم بزرگداشت مرحوم «آیت الله سید محمد صادق روحانی» برگزار
شد
راضی بوده باشید.

مراسم بزرگداشت مرحوم «آیت الله سید محمد صادق روحانی» برگزار
شد  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۲-۱۹ ۰۲:۴۰:۰۷