محفل انس با قرآن به یاد شهدا در بوشهر برگزار شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر محفل انس با قرآن به یاد شهدا در بوشهر برگزار شد به گزارش خبرنگار سایت احکام، رئیس عقیدتی سیاسی پایگاه دریایی بوشهر عصر جمعه در محفل انس و تدبر در قرآن اظهار داشت: برگزاری محافل انس با قرآن دارای برکات بسیار زیادی است.
حجت‌الاسلام یاسر راغبی اضافه کرد: پیامبر اکرم (ص) فرمودند: «هنگامی که فتنه‌ها مانند پاره‌های شب تاریک، شما را در خود پیچید، بر شماست که به قرآن تمسک جویید».
وی افزود: مؤمنین و انسان‌های اهل تقوا و رهروان شهدا باید در زمان غبارآلود فتنه‌ها و اینگونه حوادث که سره از ناسره، به‌سختی مشخص می‌شود از بهترین هادی که مشعل ولایت فقیه است بهره ببریم.
حجت‌الاسلام راغبی افزود: امثال این حوادث و اغتشاشات اخیر که تعدادی از نیروهای زحمتکش فراجا به شهادت رسیدند و حتی به ضابطین اجتماعی در حوزه امر به معروف و نهی از منکر توهین و اگر چه خسارت برای نظام و انقلاب وارد کردند، ولی عیار عوام و خواص جامعه مشخص شد. در این بین هادیان نظام و امنیت جامعه و حامیان جبهه حق و ولایتمداری مثل همیشه خوش درخشیدند.
همچنین سید وحید حسینی از قاریان ممتاز استانی و گروهبان‌یکم علی زنگویی از قاریان فراجا بوشهر به تلاوت آیات روح‌بخش کلام‌الله مجید پرداختند. امیدوارم از خبر محفل انس با قرآن به یاد شهدا در بوشهر برگزار شد راضی بوده باشید.

محفل انس با قرآن به یاد شهدا در بوشهر برگزار شد  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۰-۰۱ ۰۲:۴۰:۲۲