لغو بازی شهرداری گنبددرارومیه/پاس گرگان نیان الکترونیک
راشکست داد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر لغو بازی شهرداری گنبددرارومیه/پاس گرگان نیان الکترونیک
راشکست داد
به گزارش خبرنگار سایت احکام، پاس گرگان در هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر والیبال، روز چهارشنبه در مجموعه آزادی گرگان به مصاف نیان الکترونیک خراسان رضوی رفت.
در این دیدار تیم پاس گرگان موفق شد با نتایج ۲۸ بر ۲۶، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۱۹ نماینده خراسان را شکست دهد و لیگ برتر را با یک برد قاطع خانگی آغاز کند.
عیسی سنگدوینی، سرمربی تیم پاس در ترکیب آغازین بازی هادی شورکابی، محمدامین حیدری، قاسم کارخانه، سعید رنجبر، مصطفی باقری و متین تکاور را به همراه آرمان صالحی به عنوان لیبرو قرار داد.
بازیکنان تیم نیان الکترونیک هم با هدایت حامد صمدی به عنوان سرمربی با ترکیب اولیه محمدعلی فلاح، مهدی جلوه، یونس جوان، علیرضا بهبودی، سیدامین علوی و علیرضا مصلح‌آبادی در کنار میربابک موسوی به عنوان لیبرو وارد زمین شدند.
تیم پاس گرگان در هفته دوم این رقابت‌ها، مهمان رهیاب ملل مریوان خواهد بود.
بر اساس برنامه اعلامی فدراسیون والیبال، شهرداری گنبد کاووس، دومین نماینده استان گلستان در لیگ برتر قرار بود امروز مهمان شهرداری ارومیه باشد که این دیدار لغو و به زمان دیگری موکول شد.
پاس گرگان و شهرداری گنبدکاووس دو نماینده گلستان در لیگ برتر والیبال هستند. امیدوارم از خبر لغو بازی شهرداری گنبددرارومیه/پاس گرگان نیان الکترونیک
راشکست داد
راضی بوده باشید.

لغو بازی شهرداری گنبددرارومیه/پاس گرگان نیان الکترونیک
راشکست داد  در تاریخ ۲۰۲۲-۰۹-۲۹ ۰۲:۳۹:۵۴