لزوم گسترش مراکز فنی و حرفه‌ای و تجهیز هنرستان‌ها در
لرستان

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر لزوم گسترش مراکز فنی و حرفه‌ای و تجهیز هنرستان‌ها در
لرستان
به گزارش خبرنگار سایت احکام، فرهاد زیویار امروز شنبه در شورای آموزش‌وپرورش لرستان ضمن تبریک و گرامی داشت هفته بسیج، اظهار داشت: همه ما توفیق داریم با نیت و تفکر بسیجی برنامه‌های هفته بسیج و خاصه شورای آموزش‌وپرورش را معتقدانه و با تفکر بسیجی برگزار کنیم.
وی با اشاره به فرموده امام راحل، گفت همه ما افتخار می‌کنیم ادامه‌دهنده راه امام و در رکاب مقام معظم رهبری و در کسوت و لباس بسیجی به این درجه خالصانه و معتقدانه برسیم.
استاندار لرستان با تأکید بر برگزاری پر شور برنامه‌های راهیان نور و راهیان پیشرفت، گفت: این برنامه‌ها نباید برای گذران وقت و تفریح باشد؛ بلکه باید وجه تربیتی آن موردتوجه قرار بگیرد و این ظرفیت مثبت بتواند در مقابله با تهدیدات فضای مجازی در دنیای واقعی نقش تربیتی خوبی ایفا کند.
زیویار در خصوص گسترش مراکز فنی و حرفه‌ای و تجهیز هنرستان‌ها، گفت: با عنایت به بحث مولدسازی و اهمیت آن لازم است دراین‌خصوص اقدام لازم انجام شود و با مساعدت استانداری در حد معمول و با کمک سازمان فنی و حرفه‌ای این موضوع پیگیری شود و نباید این موضوع در چرخه‌های اداری و تعصبات کور مورد غفلت واقع شود.
وی با اشاره به وجود امکانات و فضاهای بلااستفاده در آموزش‌وپرورش، گفت: امکاناتی که در زمینه تربیت، آموزش و مهارت‌آموزی وجود دارد باید صرف یادگیری دانش‌آموزان شود و لازم است موارد را احصاء کرده و بخشی از آن را برای برطرف‌کردن نیازهای مدارس فنی و حرفه‌ای بکار برد.
استاندار لرستان با تأکید بر اهمیت تربیت نیروی انسانی، گفت: اگر تربیت یک نسل به‌خوبی انجام شود، نسل‌های بعدی هم نسبت به آیندگان احساس مسئولیت خواهند کرد و اگر خوب تربیت نشوند، هم این نسل آسیب می‌بیند و هم نسل بعدی.
زیویار، افزود: هزینه‌کردن برای تربیت نیروی انسانی شایسته و مناسب بااهمیت‌تر از حفظ و نگهداری از فضاهای آموزشی فرسوده است و لازم است با نگاهی تحول‌گرایانه و با مدیریت فضاهای آموزشی بخش زیادی از مشکلات را حل کرد. امیدوارم از خبر لزوم گسترش مراکز فنی و حرفه‌ای و تجهیز هنرستان‌ها در
لرستان
راضی بوده باشید.

لزوم گسترش مراکز فنی و حرفه‌ای و تجهیز هنرستان‌ها در
لرستان  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۱-۲۶ ۰۲:۴۳:۰۳