فیروز کریمی از نفت آبادان جدا شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر فیروز کریمی از نفت آبادان جدا شد به گزارش خبرنگار سایت احکام، فیروز کریمی پس از گرفتن سکان هدایت طلایی پوشان دیار اروند آمار فاجعه باری را از خود به نمایش گذاشت در نهایت بعد از غیبت در تمرینات این تیم استعفای خود را تقدیم هیئت رئیسه باشگاه کرده بود که هیئت رئیسه باشگاه نیز با استعفای وی موافقت کردند.
باشگاه صنعت نفت آبادان اعلام کرد در حال بررسی گزینه‌های جدید برای انتخاب سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان برای ادامه لیگ برتر است.
صنعت نفت آبادان پس از ۶ فصل حضور متوالی در لیگ برتر که در برخی از فصول نظیر سال حضور اسکوچیچ موفق به کسب نتایج خیره‌کننده‌ای هم شده، حالا در لیگ بیست و دوم با تصمیماتی که مدیران این باشگاه ریشه‌دار فوتبال ایران اتخاذ کرده‌اند، در آستانه سقوط قرار گرفته است.
تیم فوتبال صنعت نفت آبادان که ۶ هفته نخست خود را با «رضا پرکاس» آغاز کرد و نتایج ضعیفی را به دست آورد که در نهایت بعد از ۶ هفته، هدایت نفتی‌ها به «فیروز کریمی» سرمربی کهنه کار فوتبال ایران سپرده شد تا شاید شاهکاری را خلق کند و نفت آبادان را از این وضعیت نجات دهد.
فیروز کریمی در کسب نتایج با تیم فوتبال صنعت نفت از رضا پرکاس هم ضعیف‌تر عمل کرد به گونه‌ای که نفت با هدایت این سرمربی به قعر جدول رده بندی لیگ برتر سقوط کرد. امیدوارم از خبر فیروز کریمی از نفت آبادان جدا شد راضی بوده باشید.

فیروز کریمی از نفت آبادان جدا شد  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۱-۱۲ ۰۲:۴۱:۳۹