فرانسه: پاریس و متحدانش به دنبال راهکار سیاسی بحران اوکراین
هستند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر فرانسه: پاریس و متحدانش به دنبال راهکار سیاسی بحران اوکراین
هستند
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از روسیا الیوم، سباستین لیکورنو وزیر دفاع فرانسه گفت که پاریس با شرکای خود به دنبال راهکارهایی برای حل سیاسی نزاع در اوکراین است و این نزاع بدون راهکار سیاسی و دیپلماتیک خاتمه نمی‌یابد.
بر اساس این گزارش، وزیر دفاع فرانسه در گفتگو با روزنامه ژورنال دو دیمانش در واکنش به سوالی پیرامون اظهارات آمریکا مبنی بر عدم توان اوکراین برای بازستاندن شماری از مناطق خود از طریق نظامی، افزود: ما متحدان خود گزینه‌های سیاسی ممکن برای پایان نزاع در اوکراین را بررسی می‌کنیم.
وی ادامه داد: هیچ نزاعی بدون راهکار سیاسی و دیپلماتیک خاتمه نمی‌یابد.
وزیر دفاع فرانسه همچنین گفت که امانوئل ماکرون رئیس جمهور این کشور با تمام طرف‌های نزاع گفتگو کرده و فرانسه به این کار ادامه خواهد داد اما این تنها اوکراین است که زمان و شروط مذاکرات مورد قبول خود را مشخص خواهد کرد.
مارک میلی رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا پیش از این گفته بود که نیروهای اوکراینی قادر به عقب راندن نیروهای روسیه از خاک اوکراین نخواهند بود.
لازم به ذکر است که ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه ۲۴ فوریه (۵ اسفند ۱۴۰۰) با اشاره به درخواست جمهوری‌های دونباس برای کمک به آنها، فرمان آغاز عملیات نظامی در اوکراین را صادر کرد. امیدوارم از خبر فرانسه: پاریس و متحدانش به دنبال راهکار سیاسی بحران اوکراین
هستند
راضی بوده باشید.

فرانسه: پاریس و متحدانش به دنبال راهکار سیاسی بحران اوکراین
هستند  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۱-۲۱ ۰۲:۳۷:۳۰