عده ای با شعار آزادی به دنبال اسارت زنان پاکدامن این کشور
هستند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر عده ای با شعار آزادی به دنبال اسارت زنان پاکدامن این کشور
هستند
به گزارش خبرنگار سایت احکام، حجت الاسلام و المسلمین محمد حاج ابوالقاسم عصر جمعه در مراسم تعویض پرچم گنبد حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) اظهار داشت: حضرت معصومه (س) وقتی به ایران وارد شدند، در حوالی ساوه ماموران حکومتی با کاروان ایشان درگیر شدند و جوانان قافله به شهادت رسیدند و در برابر چشمان حضرت معصومه (س) برادران و فرزندان برادران ایشان نیز به شهادت رسیدند.
مشاور رئیس جمهور در امور روحانیت بیان داشت: پس از این حادثه این بانوی مصیبت زده فرمودند که مرا به قم برسانید و مردم قم از این بانوی بزرگ اسلام استقبال و تجلیل کردند.
وی عنوان داشت: بانوی کرامت چند روزی در قم اقامت داشتند و سرانجام در سن ۲۸ سالگی به شهادت رسیدند که برخی ها گفته اند این شهادت در اثر مسموم شدن حضرت بوده است.
حجت الاسلام حاج ابوالقاسم با بیان اینکه برگزاری این مراسم در حقیقت برای بزرگداشت مقام اهل بیت و حضرت معصومه (س) است افزود: امام صادق (ع) در خصوص عظمت مردم قم فرمودند در آینده بانویی بزرگوار از فرزندان من در این شهر دفن می شوند که نام ایشان فاطمه است و هر کس به زیارت آن بانو بیاید بهشت بر او واجب است.
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: وقتی وارد حرم می‌شویم بر انبیا و ائمه معصومین سلام می دهیم و این بدان معنا است که حرم محل حضور اهل بیت عصمت و طهارت (ع) است.
ابوالقاسم بیان داشت: این بانوی بزرگ اسلام بانویی بسیار با عظمت است و امام رضا (ع) فرمود، هر کسی به زیارت خواهر من در شهر قم برود بهشت از آن او است.
وی افزود: امام جواد (ع) فرمود هر کسی به زیارت قبر عمه من در قم برود؛ بهشت از آن او است.
مشاور رئیس جمهور در امور روحانیت با بیان اینکه علما و بزرگان دین در مقام حضرت معصومه (س) جملات بزرگی فرمودند افزود: امام راحل می فرمود هرگاه در قم به مشکلی برمی خوردم به زیارت حضرت معصومه (س) می‌رفتم و به ایشان توسل می کردم.
عده ای به نام زن، به زن و زندگی خیانت می کنند
وی در ادامه عنوان داشت: در دوران کنونی عده ای به نام زن، به زن و زندگی خیانت می کنند و به نام آزادی به دنبال اسارت زنان پاکدامن این کشور هستند.
وی گفت: اسلام در زمینه حقوق زن توجه ویژه ای دارد و تجلیل بانوی مومن و جهادگر از اصول اساسی دین ما است و از دامن زن مرد به معراج می رود.
حاج ابوالقاسم اضافه کرد: زن یعنی حضرت مریم که خداوند او را الگوی مردان نیز قرار داده است.
وی عنوان داشت: زن در نگاه دین اسلام محترم است و بدون زن نمی توان زندگی کرد، اما نه با زنی که به این اسم آزادی به دنبال برهنگی باشد.
وی اضافه کرد: شعار آزادی دروغ غرب است و آنان به دنبال تبدیل کردن زن به یک کالا هستند در حالی که در دین اسلام زن عزیز است و مصداق بارز و الگوی زنان حضرت زهرا (س) و حضرت معصومه (س) است.
عضو مجلس خبرگان رهبری ابراز داشت: بزرگان فرمودند به دلیل اینکه مزار حضرت زهرا (س) مخفی است، بر شما لازم است که کنار مزار حضرت معصومه (س) بروید. امیدوارم از خبر عده ای با شعار آزادی به دنبال اسارت زنان پاکدامن این کشور
هستند
راضی بوده باشید.

عده ای با شعار آزادی به دنبال اسارت زنان پاکدامن این کشور
هستند  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۱-۰۵ ۰۲:۳۸:۰۶