طرح حدنگاری اراضی کشاورزی با جدیت در کرمانشاه دنبال
می‌شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر طرح حدنگاری اراضی کشاورزی با جدیت در کرمانشاه دنبال
می‌شود
به گزارش خبرنگار سایت احکام، بهمن امیری مقدم بعد از ظهر شنبه در مراسم اعطای اسناد ملکی به کشاورزان روانسر، اظهار کرد: امروز همه وظیفه داریم که قانون مربوط به طرح کاداستر را خوب اجرا کنیم زیرا در جامعه‌ای که قانون در آن اجرا شود توسعه در آن جامعه بیشتر ایجاد می‌شود.
وی افزود: اجرای قانون علاوه بر حل مشکلات در خصوص پرونده‌های مربوط به کشاورزان منجر به ایجاد آرامش، صمیمیت و همزیستی مسالمت آمیز نیز می‌شود.
استاندار کرمانشاه تصریح کرد: اجرای این قانون آرامش بیشتری را در بین کشاورزان و حل اختلافات ملکی آنها به دنبال خواهد داشت و ما حقیقتاً به دنبال این هستیم که این رویه در کل شهرستان‌های استان دنبال شود.
امیری مقدم بیان کرد: با ایجاد آرامش و وحدت رویه در بین کشاورزان اعطای خدمات و تسهیلات به آنها بهتر و روانتر انجام می‌شود و ما در شهرستان‌ها مسئولیت اجرای طرح را به فرمانداران واگذار کردیم.
وی تاکید کرد: اجرای طرح کاداستر در کرمانشاه باید به عنوان نمونه در سطح کشور معرفی شود و همه فرمانداران بخشداران و دهیاران در این زمینه وظیفه مهمی به عهده دارند و از این ظرفیت باید به منظور تسریع در اجرای کارها و حل مشکلات موجود استفاده کنیم.
استاندار کرمانشاه خاطر نشان کرد: باید مشابه چنین مراسمی در تمامی شهرستان‌های استان با حضور فرمانداران برگزار و اجرای آن با پیگیری مؤثر تسریع شود.
وی با اشاره به فرارسیدن فصل زمستان و کم شدن کار کشاورزان، گفت: با توجه به نزدیکی سرما و کمتر شدن کارها، کشاورزان دسترسی آسان‌تری به ادارات برای اسناد کاداستر زمین خود را دارند از این رو دستگاه‌ها هم باید همکاری خود را در این افزایش دهند.
امیری مقدم گفت: در آینده هر گونه ارائه خدمات و تسهیلات به کشاورزان با شرط داشتن سند انجام خواهد شد و از دیگر کشاورزان استان می‌خواهیم که اجرای این برنامه را جز پیگیری‌های خود قرار دهند. امیدوارم از خبر طرح حدنگاری اراضی کشاورزی با جدیت در کرمانشاه دنبال
می‌شود
راضی بوده باشید.

طرح حدنگاری اراضی کشاورزی با جدیت در کرمانشاه دنبال
می‌شود  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۱-۲۰ ۰۲:۴۰:۴۶