شهید زاهدلویی ابتدای جوانی در دفاع از اسلام جانش را فدا
کرد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر شهید زاهدلویی ابتدای جوانی در دفاع از اسلام جانش را فدا
کرد
به گزارش خبرنگار سایت احکام، سردار محمدرضا موحد عصر یکشنبه در منزل شهید زاهدلویی که بر اثر حمله اغتشاشگران در روزهای اخیر مجروح و به دلیل شدت جراحات به شهادت رسید اظهار داشت: شهادت شهید زاهدلویی را به خانواده این شهید عزیز تبریک و تهنیت می‌گوئیم؛ تبریک از این بابت که مقام شهادت به هر کسی داده نمی‌شود.
فرمانده سپاه قم بیان داشت: شهدای بسیاری برای پیروزی و استقرار انقلاب اسلامی جان خود را فدا کردند و ما امروز این امنیت و عزت را به برکت شهدای گرانقدر داریم و در استان قم نیز ۶۰۹۰ شهید تقدیم شده است.
وی با بیان اینکه طلبه شهید زاهدلویی در ابتدای دوران جوانی در راستای دفاع از اسلام، رهبری و مردم جان خود را فدا کرد افزود: این شهید عزیز در خانواده‌ای بزرگ شد که پدر خانواده نیز می‌گوید جان ما فدای اسلام و رهبر.
سردار موحد ابراز داشت: به فرموده امام راحل و علمای بزرگ این انقلاب به دست امام زمان (عج) خواهد رسید.
وی گفت: آرزوی پاسداران و بسیجیان این است که در نهایت به مقام شهادت برسند و امیدواریم این شهید عزیز ما را مورد شفاعت قرار دهد.

مهدی زاهدلویی از بسیجیان استان قم که توسط اغتشاشگران مورد حمله با سلاح سرد قرار گرفته بود، امروز پس از چند روز بستری در بیمارستان به دلیل شدت صدمات وارده به مقام شهادت نائل آمد. امیدوارم از خبر شهید زاهدلویی ابتدای جوانی در دفاع از اسلام جانش را فدا
کرد
راضی بوده باشید.

شهید زاهدلویی ابتدای جوانی در دفاع از اسلام جانش را فدا
کرد  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۰-۰۳ ۰۲:۳۷:۴۹