شهادت مدافعان امنیت اتحاد ملت در مقابل توطئه‌ها را دوچندان
می‌کند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر شهادت مدافعان امنیت اتحاد ملت در مقابل توطئه‌ها را دوچندان
می‌کند
به گزارش سوالات شرعی و احکام، فرهاد زیویار استاندار لرستان در پیامی شهادت شهید مدافع امنیت شهید «مهدی لطفی» را تسلیت گفت.
متن پیام تسلیت استاندار لرستان به این شرح است:
ملت شهیدپرور لرستان، بازهم خون فرزندی دیگر از فرزندان برومند خود را تقدیم انقلاب و امنیت مردم کرد.
شهادت «مهدی لطفی» از پرسنل لرستانی خدوم انتظامی تهران بزرگ در درگیری با اغتشاشگران سندی دیگر بر اثبات نقش جریانات خارج از کشور و مزدورانشان در داخل کشور برای برهم زدن امنیت مردم است، چرا که مردم ایران هیچگاه حاضر به ریخته شدن خون هموطنان خود نبوده و به شدت در مقابل این توطئه‌ها خواهند ایستاد.
خون پاک این شهید برگ زرین دیگری بر وفای عهد لرستان با انقلاب اسلامی است.
تجزیه طلبان و هرج مرج خواهان بدانند! با شهادت فرزندان ملت نه تنها خدشه‌ای به نظام اسلامی مردمی وارد نخواهد شد بلکه اتحاد، همدلی و نهضت مقاومت دولت و ملت در مقابل توطئه‌ها دوچندان خواهد شد.
انقلاب اسلامی ایران، بارها و بارها از طرف معاندین و خائنین مزدور مورد توطئه قرار گرفته، اما به گواه تاریخ پس از هر فتنه اتحاد ملت و دولت فراگیرتر و آگاهی عمومی به عمق نیات پلید بدخواهان بیشتر شد.
اینجانب؛ شهادت شهید «مهدی لطفی» را به محضر ملت بزرگ ایران و خانواده این شهید عزیز و همرزمان و مردم ولایی لرستان به ویژه شهرستان درود تبریک و تسلیت عرض می‌نمایم. امیدوارم از خبر شهادت مدافعان امنیت اتحاد ملت در مقابل توطئه‌ها را دوچندان
می‌کند
راضی بوده باشید.

شهادت مدافعان امنیت اتحاد ملت در مقابل توطئه‌ها را دوچندان
می‌کند  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۰-۱۸ ۰۲:۳۸:۰۷