شستشوی فرش

ما باید این مورد را در نظر بگیریم که نیاز جامعه به شستشوی فرش های خود بیشتر از گذشته شده است و همچنین کارخانه های مختلفی نیز بر همین اساس جهت شستشو راه اندازی شده اند و خدمات مختلفی ارائه می دهند که این امر کار شستشوی فرش را برای مردم آسان کرده است، اما باید این مورد را هم در نظر بگیریم که با توجه به قیمت های بالای فرش های مورد استفاده در منازل انتخاب قالیشویی خوب نیز زبان زد عام و خاص شده است و اکثر آنها به دنبال چنین کارخانه های شستشوی قالی هستند.

شستشوی پتو

در حالت کلی ممکن است شستن پتو و کالای خواب ماهی یک بار انجام شود، هم چنین یکی از مهم ترین دغدغه های امروز در نظافت، شستشوی پتو ملحفه است.

مدتیست که شستشوی پتو به صورت رایگان توسط قالیشویی صمیم انجام می شود.

طریقه شستشوی پتو

قالیشویی صمیم با استفاده از برترین مواد و با کیفیت ترین مواد شوینده و ضد حساسیت شما را دعوت به شستشوی انواع پتو ملحفه خود می نماید.

این نکته حائز اهمیت است که شستشوی پتو در قالیشویی صمیم به صورت رایگان انجام می گیرد.

وبسایت سرویسان با خدمتی نوین در عرصه معرفی انواع کارخانه، شرکت خدماتی نظافتی، موسسات پرستاری از کودک و سالمند و … در این بخش تصمیم دارد تا نیاز کاربران خود در این زمینه را یعنی پیدا کردن بهترین قالیشویی تهران، حومه و منطقه های مختلف این اسان بزرگ را به صورت کامل برآورده کند و از نظرات دیگران استفاده کنند.

شستشوی تخصصی

در صورتی که این کار توسط متخصصین انجام نشود، زیبایی و فرش شما دچار آسیب شده و از طول عمر آن کاسته می ‌شود؛

برای همین مهارت بالا و تجربه کافی در ترمیم فرش از ضرورت یک قالیشویی خوب است.

شستشوی مبلمان

قالیشویی صمیم بزگترین مرکز شستشوی مبلمان در محل شما می باشد.

صمیم کارپت با استفاده از باکیفیت ترین مواد و استفاده از مواد ضد حساسیت در شستشوی انواع مبلمان در مشهد آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

برای انجام خدمات حرفه ای شستشوی مبلمان و یا دریافت هزینه شستشوی مبل، همین امروز با قالیشویی صمیم که بزرگترین کارخانه مکانیزه شستشو در شرق کشور است تماس حاصل فرمایید.

هدف قالیشویی صمیم

قالیشویی صمیم با هدف کیفیت در خدمات و داشتن تجربه در زمینه شستشو و خشکشویی فرش های نفیس و دستبافت و مبلمان چرم و استیل و … فعالیت میکند و هم اکنون با داشتن کادری مجرب و متعهد و بهره گیری از دانش و فن آوری روز توانسته است با شرکت ها و ارگان های دولتی و خصوصی همکاری داشته باشد امید است بتوانیم با تکیه بر اصل مشتری مداری و صداقت کاری و بهبود مستمر خدمات شایسته در راستای تامین نیازهای شما کارفرمایان محترم به این هدف مهم نایل گردیم.

در این وبسایت نیز با تحولی نو در زمینه ارائه خدمات روزمره افراد در شهر های بزرگی چون تهران، کرج، تبریز، مشهد، اصفهان، قزوین، قم و … تصممیم داریم شما را با بهترین سرویس دهندگان در زمینه هایی که به آنها اشاره شد آشنا کنیم تا به صورت اینترنتی و فقط با یک تماس خدمات خود را رزو کنید و سفارش دهید.

اعلاشویی

آیا یک سوختگی کوچک روی قسمتی از فرش دیده می شود؟ با یک قالیشویی خوب در تهران تماس بگیرید و سفارش اعلاشویی فرش را درخواست بدهید به این ترتیب علاوه بر شستشوی فرش ها خدمات تخصصی را نیز دریافت خواهید کرد.

امروزه قالیشویی در سعادت آباد تهران فراوان است، اما ارائه این خدمات در کنار خدمات آنلاین و تعمیر فرش در قالیشویی از ویژگی‌های مجموعه قالیشویی نوین است که آن را به بهترین قالیشویی تهران تبدیل کرده است.

ویژگی های قالیشویی صمیم

همچنین استفاده از مواد شوینده مناسب، دستگاه‌ها و تجهیزات اتوماتیک شستشوی فرش و روش ‌های نوین خشک کردن آن، از مواردی است که موجب می‌شود در فرایند شستشوی فرش در قالیشویی فرش شما آسیب نبیند.

پس قبل از هر توضیح بیشتری اکیدا توصیه می‌کنیم شستشوی فرش‌ های خود را به بهترین قالیشویی با خدمات تخصصی در این زمینه بسپارید.

شرکت قالیشویی صمیم با استفاده از ناوگان حمل و نقل پیشرفته خود، مجهز به سرویس های مستقر در منطقه بهترین و نزدیک ترین قالیشویی به شما همشهریان عزیز سراسر تهران می باشد.

همیشه به‌ عنوان یکی از قالیشویی های خوب در تهران معروف بوده‌ایم چرا که توانسته ‌ایم بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه نماییم و همواره کسب رضایت این عزیزان از برترین اهدافمان بوده ‌است.

چند نکته مهم

بعضی مواقع شستشوی فرش در بعضی از قالیشویی ها هم مواد کمتر و هم زمان کمتری میبرد اما اتفاقی که میافتد این است که فقط سطح فرش تمیز میشود و بعد از مدت کمی که فرشها پا میخورند کثیفی های مغز فرش بالا می آید و دوباره سریع کثیف میشود.

نکته بعدی زمانیست که مشتری ها تلفن میکنند به قالیشویی ها و آنها قیمت پایین و الکی میگویند و زمانیکه می آیند خونه مشتری به بهانه های مختلف قیمت را افزایش می دهند.

بهانه هایی از قبیل شامپو شویی، اعلاشویی، سفید شویی، نرم کننده و …. .

 

پیشینه قالی در ایران

اگر نگاهی به گذشته بندازیم خواهیم دید که ایرانیان از دیرباز به دنبال قالی جهت استفاده به عنوان زیر انداز بوده اند و هم اکنون نیز این علاقه وجود دارد اما با اختلافاتی چون تنوع طلبی ، پیشرفت علم و تکنیک های قالی بافی ، رشد و توسعه کارخانه جات تولید فرش های ماشینی متنوع با رنگبندی های متفاوت و … که شاهد هستیم افراد جامعه از آنها بر اساس سلیقه در خانه های خود استفاده می کنند.