شرق و غرب زنجان با پروژه شهیدان کریمی متعادل می‌شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر شرق و غرب زنجان با پروژه شهیدان کریمی متعادل می‌شود به گزارش خبرنگار سایت احکام، محسن افشارچی شامگاه چهارشنبه در آیین کلنگ‌زنی از بزرگ‌ترین پروژه شهر زنجان، ضمن تبریک به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر، گفت: بدون شک با اجرایی شدن عملیات پروژه غیرهم‌سطح شهیدان کریمی، شاهد به تعادل رسیدن وضعیت پروژه‌های شرق و غرب شهر زنجان خواهیم بود.
وی با یادآوری اینکه وقتی صحبت از تعادل‌بخشی شرق و غرب زنجان به میان می‌آید، حاکی از آن است که این پروژه بزرگ به مانند پازل غرب زنجان برای این تعادل‌بخشی عمل خواهد کرد، ادامه داد: برای اینکه بتوانیم به این تعادل‌بخشی جامه عمل بپوشانیم، باید نسبت به اجرای دقیق این پروژه بزرگ همت گماریم.
نماینده عالی دولت در استان زنجان با اشاره به اینکه تلاش شده است تا اقدامات مناسبی در راستای توسعه متوازن شرق و غرب زنجان انجام شود، خاطرنشان کرد: برای اینکه بتوانیم به این مهم دست یابیم، طرح‌های توسعه‌ای مدنظر داریم که از جمله این طرح‌ها می‌توان به منطقه ویژه شرکت‌های دانش‌بنیان، فرودگاه، منطقه ویژه اقتصادی و … اشاره کرد.
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان نیز در ادامه این مراسم با بیان اینکه یکی از تاکیدات شورا در حوزه شهری، انسجام‌بخشی به امور در این حوزه است، ابرازکرد: یکی از مزیت‌های پروژه‌ای که امروز شاهد کلنگ‌زنی آن در غرب زنجان هستیم، این است که باعث خواهد شد تا این منطقه از شهر زنجان به لحاظ ارتباطی از یکپارچگی قوی برخوردار شود.
مجید ناصحی‌مقدم با یادآوری اینکه با اجرای فاز اول معیر پادگان و طرح سبزه‌میدان، یکی از مشکلات شهر زنجان که گسیختگی بین غرب و شرق بود، مرتفع شد، افزود: امروز نیازمند به هم پیوستگی مناطق مختلف شهر از لحاظ اقتصادی، اجتماعی و … هستیم و بی‌تردید پروژه غیرهم‌سطح شهیدان کریمی که ساختاری اجتماعی دارد، به حل این مشکل کمک خواهد کرد. امیدوارم از خبر شرق و غرب زنجان با پروژه شهیدان کریمی متعادل می‌شود راضی بوده باشید.

شرق و غرب زنجان با پروژه شهیدان کریمی متعادل می‌شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۵-۲۵ ۰۲:۴۱:۱۶