سه کتاب تفسیر از رهبر انقلاب به نمایشگاه کتاب رسید

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر سه کتاب تفسیر از رهبر انقلاب به نمایشگاه کتاب رسید به گزارش سوالات شرعی و احکام، سه عنوان از دوازده عنوان تفاسیر رهبر معظم انقلاب از سوی انتشارات انقلاب اسلامی وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) منتشر شده است.

تفسیر سوره جمعه، حشر و حمد، سه عنوان از دوازده عنوان کتب تفسیری رهبری است که از سوی انتشارات انقلاب اسلامی منتشر و به نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران رسید.

کتاب تفسیر سوره جمعه، متن ویراسته جلسات تفسیر این سوره است که در دوران مسئولیت ریاست جمهوری آیت الله العظمی خامنه‌ای در جمع پاسداران و اعضای دفتر ریاست جمهوری در ۸ نوبت از اواخر سال ۱۳۶۱ تا اردیبهشت ۱۳۶۲ صورت گرفته است.

جلسات تفسیر سوره حشر نیز، در دوران ریاست جمهوری معظم‌له در ۱۰ جلسه از هجدهم تیرماه تا بیست و سوم سایت احکامماه ۱۳۶۲ برگزار شده و کتاب حاضر، متن ویراسته جلسات مذکور است.

جلسات تفسیر سوره‌ی حمد، در دوران رهبری معظم‌له با حضور دانشجویان از پانزدهم اسفند ۱۳۶۹ تا هجدهم اردیبهشت ۱۳۷۰ در حسینیه امام خمینی (قدس‌سره) برگزار شده است و این کتاب، برآیند جلسات مذکور است که به همت انتشارات انقلاب اسلامی به زیور طبع آراسته شده است.

پیش از این، چهار کتاب تفسیر رهبری شامل تفاسیر سوره‌های مجادله، تغابن، ممتحنه و برائت از سوی این انتشارات روانه‌ی بازار نشر شده بود و در سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران نیز، این چهار عنوان با طرح جلد و صفحه‌آرایی جدید در دسترس علاقمندان قرار گرفته است.

غرفه انتشارات انقلاب اسلامی در شبستان اصلی راهروی شماره ۶ واقع شده و مخاطبان تا ۳۱ اردیبهشت ماه می‌توانند برای تهیه‌ی کتب انتشارات مراجعه کنند. امیدوارم از خبر سه کتاب تفسیر از رهبر انقلاب به نمایشگاه کتاب رسید راضی بوده باشید.

سه کتاب تفسیر از رهبر انقلاب به نمایشگاه کتاب رسید  در تاریخ ۲۰۲۲-۰۵-۱۵ ۰۲:۳۸:۳۰