رینوتکس ۲۰۲۲ در تبریز کلید خورد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر رینوتکس ۲۰۲۲ در تبریز کلید خورد به گزارش خبرنگار سایت احکام، دهمین نمایشگاه رینوتکس روز دوشنبه دوم آبان ماه آغاز و تا جمعه ششم آبان ماه در محل نمایشگاه بین المللی تبریز ادامه خواهد داشت.
نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی، بزرگترین گردهمایی شرکت‌های نوآور و دانش بنیان است و در سالی که به نام «تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین» مزین است، میزبان بیش از ۷۰۰ طرح و ۸۰ رویداد جانبی خواهد بود که ۱۴ رویداد از این تعداد با مدیریت کمیته رویدادهای ستاد اجرایی این نمایشگاه برگزار می.شود.
رینوتکس ۲۰۲۲، فرصتی برای شبکه سازی و گسترش همکاری‌های فناورانه منطقه‌ای، ملی و بین المللی، معرفی توانمندی‌های پژوهشی و فناوری و بسترسازی برای کاربردی کردن آنها، بسترسازی برای تکمیل چرخه علم تا فناوری و فناوری تا کسب و کار، شناسایی و معرفی نوآوری‌ها و اختراعات فناورانه و طرح‌ها و ایده‌های دانش محور است که در راستای حمایت و ظرفیت سازی برای تولید دانش، محصولات بومی و تجاری سازی آنها برگزار می‌شود.
برگزارکنندگان دهمین دوره نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی، دو جشنواره ویژه برای این دوره از رینوتکس در نظر گرفته‌اند که شامل جوایز ارزنده‌ای برای سه تیم برتر خواهد بود.
فناوران و شرکت‌های حاضر در نمایشگاه رینوتکس ۲۰۲۲، به ۱۱ زون تخصصی با عناوین نوآوری و فناوری کشاورزی و آب، فناوری زیستی و صنایع غذایی، نوآوری و فناوری حوزه سلامت (دارویی، بهداشتی، آرایشی-مهندسی پزشکی و علوم شناختی)، نوآوری و فناوری مواد پیشرفته و محصولات مبتنی بر فناوری‌های شیمیایی، نوآوری و فناوری ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته، نوآوری و فناوری برق، الکترونیک، فوتونیک و مخابرات، نوآوری و فناوری اطلاعات و نرم افزارهای رایانه‌ای، خدمات تجاری سازی و مشاوره، نیازمندی‌های فناورانه، صنایع نرم، هویت ساز و خلاق، خلاقیت و شکوفایی دانش آموزی و نوآوری و فناوری‌های خودرو و حمل و نقل تقسیم شدند و همچنین دهمین دوره از نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی، چهار بخش ایده‌های فناورانه و طرح‌های استارتاپی، توسعه و تجاری سازی فناوری، فروش محصولات دانش بنیان و معرفی نیازمندی‌های فناورانه را شامل می‌شود. امیدوارم از خبر رینوتکس ۲۰۲۲ در تبریز کلید خورد راضی بوده باشید.

رینوتکس ۲۰۲۲ در تبریز کلید خورد  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۰-۲۵ ۰۲:۳۸:۵۰