رژیم صهیونیستی از امضای توافق با بحرین در زمینه کشاورزی خبر
داد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر رژیم صهیونیستی از امضای توافق با بحرین در زمینه کشاورزی خبر
داد
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از روسیا الیوم، رژیم صهیونیستی از امضای یادداشت تفاهم همکاری در زمینه کشاورزی و امنیت غذایی با بحرین در توافقی که از آن به عنوان «تاریخی» یاد کرد، خبر داد.
سفارت رژیم صهیونیستی در بحرین در پیامی توئیتری اعلام کرد که «عودید فوریر» وزیر کشاورزی این رژیم و «وائل بن ناصر المبارک» همتای بحرینی وی در کنفرانسی که در ایلات برگزار شده بود یادداشت تفاهم همکاری را در زمینه کشاورزی و امنیت غذایی امضا کردند.
رژیم صهیونیستی و بحرین که در اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی توافق سازش امضا کردند، ماه گذشته میلادی از مذاکرات رسمی برای انعقاد توافق تجارت آزاد بین دو طرف خبر داده بودند.
بر اساس این گزارش، در این دیدار، «اورنا باربیفای» وزیر اقتصاد و صنعت رژیم صهیونیستی استقبال از آغاز روند امضای توافق تجارت آزاد بین دو طرف را به وزیر اقتصاد بحرین اعلام کرد.
این در حالی است که روزنامه وال استریت ژورنال پیش از این گزارش داده بود که رژیم صهیونیستی پس از توافق‌های دو سال پیش پیمان ابراهام با کشورهای عربی، چندین قرارداد به ارزش میلیاردها دلار با این کشورها منعقد کرده است.
این روزنامه آمریکایی به نقل از وزارت جنگ رژیم صهیونیستی گزارش داد که شرکت‌های تسلیحاتی صهیونیستی قراردادهایی به ارزش بیش از ۳ میلیارد دلار  با امارات، بحرین و مغرب منعقد کرده‌اند.
در این باره، وزارت جنگ رژیم صهیونیستی اعلام کرد که فروش تسلیحات نظامی به کشورهای حاشیه خلیج فارس، ۷ درصد از کل صادرات این رژیم در سال گذشته را تشکیل داده است.
به گفته مقامات امنیتی صهیونیستی، از زمان امضای توافقات آبراهام، بیش از ۱۵۰ بار با همتایان خود در این سه کشور نشست برگزار کرده اند. امیدوارم از خبر رژیم صهیونیستی از امضای توافق با بحرین در زمینه کشاورزی خبر
داد
راضی بوده باشید.

رژیم صهیونیستی از امضای توافق با بحرین در زمینه کشاورزی خبر
داد  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۰-۲۱ ۰۲:۳۹:۰۲