روایت «زلنسکی» از محورهای رایزنی خود با صدراعظم آلمان و
«ماکرون»

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر روایت «زلنسکی» از محورهای رایزنی خود با صدراعظم آلمان و
«ماکرون»
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از خبرگزاری خبرگزاری فرانسه، «ولودیمیر زلنسکی» رئیس جمهو اوکراین امروز دوشنبه و به دنبال حملات موشکی تلافی جویانه روسیه به کشورش از رایزنی با صدراعظم آلمان و رئیس جمهور فرانسه خبر داد.
رئیس جمهو اوکراین در این باره اعلام کرد که با صدراعظم آلمان در ارتباط با «فشار فزاینده» بر روسیه و با رئیس جمهور فرانسه نیز درباره تقویت پدافند هوایی کی یف و نیاز به واکنش سخت اروپا و افزایش فشار بر روسیه گفتگو کرده است.
از سوی دیگر، «امانوئل ماکرون» رئیس جمهور فرانسه پیشتر ادعا کرده بود: حملات عامدانه روسیه به خاک اوکراین و علیه غیرنظامیان نشان دهنده تغییری بزرگ در ماهیت جنگ است! پیرامون این موضوع با مشاوران دیپلماتیک و نظامی خود مشورت خواهد کرد.
روسیه امروز یعنی ۲ روز پس از انفجار پل کریمه، با حملات سنگین موشکی پایتخت اوکراین و چند شهر دیگر این کشور را هدف قرار داد. بنا بر گزارش‌ها، شهرهای کی یف، دنیپرو، لویو، ژیتومیر، خملنیتسکی و ترنوپیل هدف حملات موشکی روسیه قرار گرفتند.
به گفته مقامات اوکراینی تاکنون در حملات موشکی به شهر کی یف ۸ تَن کشته و ۲۴ نفر دیگر زخمی شده‌ اند.
روسیه اعلام کرد که این حملات به تلافی حمله اوکراین و تخریب پل کریمه به انجام رسید. امیدوارم از خبر روایت «زلنسکی» از محورهای رایزنی خود با صدراعظم آلمان و
«ماکرون»
راضی بوده باشید.

روایت «زلنسکی» از محورهای رایزنی خود با صدراعظم آلمان و
«ماکرون»  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۰-۱۱ ۰۲:۳۸:۵۵