رشادت های رزمندگان به نسل های جدید روایتگری و تبیین
شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر رشادت های رزمندگان به نسل های جدید روایتگری و تبیین
شود
به گزارش خبرنگار سایت احکام، محمد صادق معتمدیان عصر یکشنبه در نشست قرارگاه اردوهای راهیان نور آذربایجان غربی افزود: این استان مشهد ۳۶ هزار شهیدی است که برای انقلاب و نظام اسلامی جانفشانی کردند و تبیین این رشادت‌ها برای آشنایی نسل آینده ضرورت دارد.
وی اظهار کرد: به هر نقطه از این استان نگریسته شود سرشار از تصاویری تاریخی از ایثارگری رزمندگان است که باید از این ظرفیت‌های معنوی برای تقویت اردوهای راهیان نور استفاده شود.
استاندار آذربایجان غربی اضافه کرد: این منطقه ۴۵ سال درگیر جنگ با دشمنان خارجی و گروهک‌ها بوده و هنوز باب شهادت در این منطقه باز است و این موضوع چه در دوران دفاع مقدس و چه در دوران بعد از آن به وضوح قابل مشاهده است.
وی با اشاره به اینکه ایجاد شرایط خوب برای زائران راهیان نور از اولویت‌های فرهنگی و مهم در این منطقه است اضافه کرد: اولین گام در موفقیت در این زمینه انجام کارها با تکیه بر ایمان قلبی، اعتقادات و باورهای درونی است چرا که با نگاه و تکلیف اداری این اقدامات محقق نمی‌شود.
معتمدیان اظهار کرد: شهرستان پیرانشهر و مهاباد دارای ظرفیت‌های مطلوبی در پذیرش زائران راهیان نور هستند و لازم است زیرساختها در این مناطق تقویت شود.
وی گفت: برای تقویت و ایجاد زیرساختهای مطلوب برای پذیرش زائران در این مناطق اعتبارات لازم در اختیار دست اندرکاران قرار داده می‌شود.
معتمدیان از مسؤولان اجرایی در این قرارگاه خواست تا نیازهای موجود را احصا کنند تا در سفرهای آتی رئیس جمهور به استان نسبت به اخذ اعتبارات لازم اقدامات مقتضی اعمال شود. امیدوارم از خبر رشادت های رزمندگان به نسل های جدید روایتگری و تبیین
شود
راضی بوده باشید.

رشادت های رزمندگان به نسل های جدید روایتگری و تبیین
شود  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۰۱ ۰۲:۴۲:۰۰