دستگیری شرور سابقه‌دار در اسلام آبادغرب توسط ماموران
انتظامی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر دستگیری شرور سابقه‌دار در اسلام آبادغرب توسط ماموران
انتظامی
به گزارش سوالات شرعی و احکام، سرهنگ هوشنگ مبارکی اظهار کرد: مأموران پاسگاه حمیل شهرستان اسلام آباد غرب حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه وانت نیسان مسروقه برخورد و در حالی که قصد توقیف آن را داشتند راننده اقدام به فرار کرد.
وی ادامه داد: مأموران با مشاهده این صحنه به تعقیب خودرو متواری پرداخته و پس از بی‌توجهی راننده به اخطارهای ایست پلیس با رعایت قانون به کارگیری سلاح اقدام به تیراندازی هوایی و سپس شلیک به سمت لاستیک خودرو کردند.
فرمانده انتظامی اسلام آباد غرب خاطر نشان کرد: پس از تیراندازی پلیس راننده متواری که زخمی شده بود مجبور به توقف شد و مأموران نیز به سرعت نسبت به دستگیری وی اقدام کردند.
مبارکی با اشاره به انتقال مجرم متواری به مراکز درمانی برای مداوا، گفت: در بررسی‌های سوابق وی مشخص شد این فرد جز اشرار سابقه دار است و بالغ بر ۱۴ فقره سابقه سرقت، شرارت و موارد امنیتی را در کارنامه خود دارد.
وی در پایان گفت: امنیت مردم و جامعه خط قرمز پلیس است و هرکسی بخواهد از آن عبور کند با واکنش قاطعانه مأموران انتظامی روبرو خواهد شد. امیدوارم از خبر دستگیری شرور سابقه‌دار در اسلام آبادغرب توسط ماموران
انتظامی
راضی بوده باشید.

دستگیری شرور سابقه‌دار در اسلام آبادغرب توسط ماموران
انتظامی  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۱-۱۲ ۰۲:۴۲:۱۰