دستگیری سارق در تعقیب و گریز پلیس گرگان

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر دستگیری سارق در تعقیب و گریز پلیس گرگان به گزارش سوالات شرعی و احکام، سرهنگ علی تجری اظهار کرد: بامداد امروز مأموران پاسگاه انتظامی تقی آباد حین گشت زنی در نقاط جرم خیز به یک دستگاه سواری پژو مشکوک و به راننده دستور توقف دادند.
وی با بیان اینکه راننده به محض مشاهده پلیس با حرکاتی مخاطره آمیز و در حالی که قصد آسیب رساندن به خودروی مأمور را داشت اقدام به فرار کرد، افزود: بلافاصله مراتب به مرکز ۱۱۰ گرگان اعلام و طرح مهار اجرا شد.
فرمانده انتظامی گرگان گفت: با سرعت عمل پلیس خودرو مورد نظر در ورودی شهر شناسایی و دستور توقف صادر شد که راننده ضمن تمرد از دستور پلیس، قصد زیر گرفتن یکی از مأمورین را داشت.
تجری با اشاره به ادامه فرار متهمان اظهار کرد: در این حین مأموران ضمن رعایت قانون به کار گیری سلاح اقدام به تیراندازی هوایی کرده که متهمان پس از تنگ شدن عرصه خودرو را متوقف و با استفاده از تاریکی هوا و شرایط منطقه اقدام به فرار کردند.
فرمانده انتظامی گرگان گفت: با تلاش مأموران یکی از متهمان دستگیر و تلاش برای دستگیری دیگر متهم ادامه دارد.
سرهنگ تجری با بیان اینکه در بازرسی از خودرو متهمان تعداد زیادی اموال مسروقه کشف شد، خاطرنشان کرد: شناسایی مالباختگان و تحویل اموال مسروقه به آنان در دستور کار پلیس قرار دارد. امیدوارم از خبر دستگیری سارق در تعقیب و گریز پلیس گرگان راضی بوده باشید.

دستگیری سارق در تعقیب و گریز پلیس گرگان  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۱۱ ۰۲:۳۷:۱۲