درخواست نژادپرستانه تحلیلگر صهیونیست برای کشتن ۱۰۰ هزار
فلسطینی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر درخواست نژادپرستانه تحلیلگر صهیونیست برای کشتن ۱۰۰ هزار
فلسطینی
به گزارش سوالات شرعی و احکام، اظهارات نفرت آمیز و ضدانسانی در تل آویو علیه فلسطینی‌ها همچنان ادامه دارد و به تازگی «زوی یحزقلی»، تحلیلگر سیاسی اسراییلی در شبکه ۱۳ تلویزیون این رژیم در سخنانی تاکید کرد که باید ضربه‌ای سخت و قاطع وارد می‌کردیم و در روز اول جنگ ۱۰۰ فلسطینی را به قتل می‌رساندیم و پس از آن به سمت آتش‌بس و مبادله اسرا پیش می‌رفتیم.
نژادپرستی همواره یکی از وجوه بارز رژیم صهیونیستی بوده است. پیش از این، «نعیم جینه»، فعال و مبارز سابق علیه نظام آپارتاید و تبعیض نژادی در آفریقای جنوبی در مقاله‌ای در سایت فرانسوی OrientXXI به مقایسه تبعیض و نژادپرستی در آفریقای جنوبی و فلسطین اشغالی پرداخته و اینگونه نتیجه‌گیری کرده بود که تبعیض نژادی علیه فلسطینیان به مراتب بدتر از دوران نظام آپارتاید در آفریقای جنوبی است.
او سفر به فلسطین اشغالی را تجربه‌ای تلخ و ناگوار خوانده و تاکید کرد که نظام آپارتاید در فلسطین اشغالی و آفریقای جنوبی دارای وجوه مشترک زیادی است اما در اسراییل تبعیض نژادی بسیار بدتر است.
این فعال آفریقایی در این باره توضیح می‌دهد که در آفریقای جنوبی شاهد قتل و کشتار، سرکوب آزادی‌ها، محدودیت تردد، ناامنی و تبعیض نژادی بودیم اما هرگز ندیدیم که که جنگنده‌ها و یا تانک‌ها اقدام به بمباران و حمله به مناطق مسکونی کنند.
جینه با اشاره به اینکه فلسطینیان در اراضی اشغالی از هرگونه امکانات و تسهیلاتی محروم هستند، اظهار داشت که یهودیان از هر نقطه از جهان می‌توانند آزادانه به فلسطین اشغالی مهاجرت کنند اما فلسطینیان چنین حقی ندارند و رژیم صهیونیستی با وجود اینکه بیش از ۲۰ درصد از ساکنان اراضی اشغالی فلسطین هستند، خود را دولتی یهودی معرفی می‌کند و فلسطینیان را به کلی نادیده می‌گیرد. امیدوارم از خبر درخواست نژادپرستانه تحلیلگر صهیونیست برای کشتن ۱۰۰ هزار
فلسطینی
راضی بوده باشید.

درخواست نژادپرستانه تحلیلگر صهیونیست برای کشتن ۱۰۰ هزار
فلسطینی  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۲۰ ۰۲:۳۶:۳۵