خون شهدا حقانیت نظام اسلامی را به جهانیان ثابت می
کند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر خون شهدا حقانیت نظام اسلامی را به جهانیان ثابت می
کند
به گزارش خبرنگار سایت احکام، سردار حبیب شهسواری عصر شنبه در دیدار با خانواده شهید امنیت سیدعباس فاطمیه ضمن تبریک و تسلیت شهادت این شهید سرفراز اظهار کرد: بسیج همیشه در میدان‌های سخت همراه و پشتیبان اسلام و انقلاب و رهبری بوده است و هر کجا که احساس خطر می‌کند و دشمنان داخلی و خارجی این نظام را تهدید می‌کنند بدون اتلاف وقت وارد میدان می‌شود و آن لحظه به چیزی جز دفاع از ناموس و اقتدار این مرز و بوم نمی‌اندیشد.
وی ادامه داد: شهید مدافع امنیت از جان شیرین خود می‌گذرد و با خون سرخ خود درخت تنومند انقلاب اسلامی را آبیاری می‌کند و این خون‌ها هستند که حقانیت اسلام و نظام اسلامی را به جهانیان ثابت می‌کند.
عصر امروز شنبه استاندار آذربایجان غربی و فرمانده سپاه شهدای استان با خانواده شهید مدافع امنیت سید عباس فاطمیه دیدار و از ایثار این شهید والامقام تجلیل کردند.
استاندار آذربایجان غربی هم در این دیدار ضمن تبریک شهادت این شهید سرافراز به خانواده و مادر گرامی شهید از رشادت‌های بسیجیان که بی منت و بدون دریافت مبلغی از جان خود می‌گذرند تا مردم در امنیت و آسایش باشند و دشمنان نتوانند با چشم طمع بر این کشور بنگرند تجلیل کرد.
در ادامه فاطمه دختر این شهید از استاندار آذربایجان غربی خواست که چون حیاط مدرسه شأن خاکی است و در کانکس درس می‌خوانند حیاط مدرسه ابتدایی را آسفالت کنند و مدرسه جدیدی احداث کنند که در این خصوص دستورات لازم را به مدیر کل آموزش و پرورش استان داده شد.
در ادامه به دلیل مشکلات اقتصادی خانواده شهید و عدم وجود سرپناه مناسب برای گذران زندگی سردار شهسواری دستور ساخت و تکمیل محل زندگی فعلی خانواده را صادر کرد.
استاندار آذربایجان غربی نیز با تماس تلفنی با دکتر نیکزاد رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور قول اهدا زمین و ساخت و تکمیل ان توسط خود بنیاد مسکن را گرفت و در پایان با اهدای لوح از مادر این شهید تقدیر شد. امیدوارم از خبر خون شهدا حقانیت نظام اسلامی را به جهانیان ثابت می
کند
راضی بوده باشید.

خون شهدا حقانیت نظام اسلامی را به جهانیان ثابت می
کند  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۰-۰۲ ۰۲:۴۰:۰۸