محتوی کابل کواکسیال

کابل های rg   vismancable.com/coaxialسیگنال الکتریکی را با استفاده از یک رسانای داخلی (یک سیم جامد مس ، رشته مسی یا سیم فولاد اندود مس) احاطه کرده و توسط یک لایه عایق احاطه شده و بلاخره همه آن ها توسط یک محافظ محصور شده است، به طور معمول یک تا چهار لایه از نوار فلزی و نوار فلزی بافته شده است. کابل توسط عایق بیرونی محافظت می شود. به طور معمول، قسمت بیرونی سپر در پتانسیل زمین نگه داشته می شود و ولتاژ انتقال سیگنال به هادی مرکزی اعمال می شود. مزیت طراحی کواکسیال این است که با حالت دیفرانسیل، جریان های فشاری برابر بر روی هادی داخلی و خارجی، میدان های الکتریکی و مغناطیسی محدود می شوند و بنابراین نشت کمی در خارج از سپر دارد. بعلاوه، اگر جریانهای نابرابر در انتهای دریافت کننده خط فیلتر شوند، میدانهای الکتریکی و مغناطیسی خارج از کابل تا حد زیادی از تداخل سیگنالهای داخل کابل جلوگیری می کنند. این ویژگی باعث می شود کابل کواکسیال هم برای حمل سیگنال های ضعیف، که تحمل تداخل محیطی را ندارند و هم برای سیگنال های الکتریکی قوی تر، که نباید اجازه تابش یا اتصال به ساختارهای مجاور یا مدارها را بدهد. یک انتخاب خوب باشد.کابلهای با قطر بزرگتر دارای چندین محافظ می باشند و نشت کمتری دارند. کابل های rg ویسمن دارای بهترین کیفیت بوده و همه محصولات خدمات پس از فروش دارند  خرید کابل RG

محتوی کابل کواکسیال

برنامه های رایج کابل کواکسیال شامل توزیع ویدئو و CATV ، انتقال RF و مایکروویو و اتصالات داده های رایانه و ابزار دقیق است.

ساخت و ساز

گزینه های طراحی کابل های rg بر اندازه فیزیکی، عملکرد فرکانس، میرایی، قابلیت های انتقال قدرت، انعطاف پذیری، قدرت و هزینه تأثیر می گذارد. هادی داخلی ممکن است جامد یا رشته ای باشد. رشته انعطاف پذیر تر است. برای داشتن عملکرد بهتر با فرکانس بالا، رسانای داخلی ممکن است نقره کاری شده باشد. سیم فولادی با روکش مس اغلب به عنوان یک هادی داخلی برای کابل مورد استفاده در صنعت تلویزیون کابلی استفاده می شود

عایق اطراف هادی داخلی ممکن است پلاستیک جامد، پلاستیک فوم یا هوا با فاصله دهنده های سیم داخلی باشد. خصوصیات عایق دی الکتریک برخی از خصوصیات الکتریکی کابل را تعیین می کند. یک انتخاب معمول عایق پلی اتیلن جامد (PE) است که در کابل های کم مصرف استفاده می شود. تفلون جامد (PTFE) نیز به عنوان یک عایق، و به طور انحصاری در کابل های دارای امتیاز پلنوم  استفاده می شود. بعضی از خطوط کواکسیال از هوا (یا گاز دیگری) استفاده می کنند و دارای فاصله دهنده هستند تا هادی داخلی از لمس سپر جلوگیری کند. محصولات شرکت ویسمن قیمتی عالی نسبت به سایر رقبا دارند، برای اطلاع از آخرین قیمت کابل های rg  می توانید به سایت همین شرکت مراجعه کنید.

 

 

در بیشتر کابل های کواکسیال معمولی از سیم مسی استفاده می شود که مانند یک سپر عمل می کند که امکان انعطاف پذیری کابل را فراهم می کند محافظ ممکن است فقط از دو نوار بافته شده باشد، اما در حال حاضر معمولاً داشتن یک محافظ فویل نازک که توسط یک سیم بافته پوشانده شده  معمول تر است. بعضی از کابل ها ممکن است بیش از دو لایه محافظ داشته باشند، مانند ” “quad-shield” که از چهار لایه متناوب فویل و بافته استفاده می کند. برخی از سپرها یک لوله فلزی جامد هستند. این کابلها را نمی توان زیاد خم کرد، زیرا محافظ انقباض می یابد و باعث از بین رفتن کابل می شود.

شرکت ویسمن ارائه دهنده انواع کابل های rg یا کواکسیکال در ایران و خارج از کشور می باشد. شما می توانید کابل rg  را با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت از همین شرکت تهیه نمایید.