خاموشی های برق خشونت خانگی در اوکراین را افزایش داده
است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر خاموشی های برق خشونت خانگی در اوکراین را افزایش داده
است
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از روسیا الیوم، وزیر کشور اوکراین از افزایش خشونت‌های خانگی در این کشور درپی قطعی‌های برق در اوکراین خبر داد.
بر اساس این گزارش، «دنیس موناسترسکی» وزیر کشور اوکراین در تلگرام نوشت: تماس‌ها با خط خشونت‌های خانگی افزایش یافته است. خشونت نباید به نزدیکان و دوستان منتقل شود.
این در حالی است که شهردار کی یف پایتخت اوکراین پیش از این از احتمال بهبود نسبی وضعیت تأمین برق در این شهر خبر داده بود.
«کلیچکو» شهردار کی یف روز شنبه اعلام کرد که احتمال دارد از فردا، قطع برق اضطراری در کی یف جای خود را به قطعی‌های برنامه ریزی شده بدهد.
«ویتالی کلیچکو» شهردار کی یف روز پنج شنبه هم در گزارشی اعلام کرد که بیش از ۷۰ درصد از ساکنان کی یف از صبح روز پنجشنبه دسترسی به برق ندارند.
این مقام شهری کی یف افزود که دسترسی به آب در این شهر تا حدی تأمین شده است.
یک رسانه اوکراینی، با اشاره به قطع برق عمده ساکنان پایتخت اوکراین، به نقل از شهردار کی یف نوشت: بازگشت برق به پایتخت اوکراین به از سرگیری تعادل در سیستم شبکه برق اوکراین بستگی دارد.
«آندری یرماک»، رئیس دفتر ریاست جمهوری اوکراین، روز چهارشنبه گفت که قطع برق این کشور ممکن است هفته‌ها به طول بینجامد و این امر نشان دهنده آن است که نیاز به ذخیره استراتژیک ژنراتورهای الکتریکی برای اوکراین بسیار مهم است.
حملات گسترده ارتش روسیه علیه زیرساخت‌های اصلی اوکراین در شهرهای مختلف پس از انفجار پل کریمه در ۱۶ سایت احکام آغاز شده و به گفته ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهور اوکراین در نتیجه این حملات تاکنون نزدیک به ۴۰ درصد زیرساخت‌های انرژی اوکراین از بین رفته است. امیدوارم از خبر خاموشی های برق خشونت خانگی در اوکراین را افزایش داده
است
راضی بوده باشید.

خاموشی های برق خشونت خانگی در اوکراین را افزایش داده
است  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۱-۲۸ ۰۲:۳۸:۰۰