حاجی موسایی از دور مسابقات کنار رفت

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر حاجی موسایی از دور مسابقات کنار رفت به گزارش خبرنگار سایت احکام، بیست و پنجمین دوره رقابت های تکواندو قهرمانی جهان از روز دوشنبه ۲۳ آبان ماه با حضور ۷۵۵ تکواندوکار از ۱۲۰ کشور جهان به میزبانی مکزیک در سالن «متروپلیتن» شهر گوادالاخارا در جریان است و در روز ششم مسابقات در روز شنبه ۲۸ آبان ماه، مهدی حاجی موسائی تنها نماینده ایران بود.
حاجی موسائی در وزن ۵۴- کیلوگرم ابتدا با قرعه استراحت مواجه شد و در دیدار نخست خود به مصاف ژائو ژیائو از چین رفت و در یک دیدار نزدیک بازی را ۲ بر یک واگذار کرد. در راند اول حاجی موسائی به برتری رسید اما در ۲ راند بعدی با نتایج ۴ بر ۳ و ۸ بر ۲ شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.
تا به اینجای رقابت هارضا کلهر در وزن ۶۸- کیلوگرم، سایت احکامان برخورداری در وزن ۸۰- کیلوگرم و سجاد مردانی در وزن ۸۷+ کیلوگرم آقایان توانستند ۳ مدال برنز را تصاحب کنند. متین رضایی در وزن ۶۳- کیلوگرم، ابوالفضل عباسی در وزن ۸۷- کیلوگرم، غزل سلطانی در وزن ۴۹- کیلوگرم، ناهید کیانی در وزن ۵۷- کیلوگرم، نرگس میرنواللهی در وزن ۶۲- کیلوگرم، زینب اسماعیلی در وزن ۶۷- کیلوگرم و اکرم خدابنده در وزن ۷۳+ کیلوگرم برابر رقبا شکست خوردند.
هدایت تیم ملی تکواندو بانوان برعهده مینو مداح به عنوان سرمربی است؛ ندا زارع و سایت احکاموز ساعی به عنوان مربی وی را همراهی می‌کنند. در گروه آقایان نیز بیژن مقانلو سرمربی است و مسعود حجی زواره و نعیما خواجوی مربیان تیم ملی می باشند. امیدوارم از خبر حاجی موسایی از دور مسابقات کنار رفت راضی بوده باشید.

حاجی موسایی از دور مسابقات کنار رفت  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۱-۲۰ ۰۲:۴۱:۲۵