جبهه شوم عبری، غربی و عربی علیه انقلاب اسلامی
بپاخاسته‌اند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر جبهه شوم عبری، غربی و عربی علیه انقلاب اسلامی
بپاخاسته‌اند
به گزارش خبرنگار سایت احکام، حجت الاسلام محمود نورپور در خطبه‌های نماز جمعه گلستان ضمن تبریک هفته بسیج گفت: بسیج یکی از برکات انقلاب اسلامی و از شاهکارهای امام عزیز است و مجموعه‌ای از انسان‌های مؤمن، مخلص، مجاهد و بی ادعاست که تمام هم و غم آنان خدمت به اسلام و مردم است.
خطیب نماز جمعه گلستان افزود: بسیج شجره طیبه ای تنومند، ریشه دار، مبارک و تأثیرگذار است و میوه‌های آن اقتدار، امنیت، پیشرفت و آبادانی کشور است.
نورپور با اشاره به فرمایشی از مقام معظم رهبری در خصوص بسیج گفت: تا بسیج هست، نظام اسلامی و جمهوری اسلامی از سوی دشمنان تهدید نخواهد شد، این یک رکن اساسی است، خدمات بسیج در هشت سال دفاع مقدس، در دوران سازندگی در حوادث غیر مترقبه، سیل، زلزله، بیماری کرونا، در دفع فتنه‌ها و… را ملت قدرشناس فراموش نخواهند کرد، اگر این مجموعه مبارک یعنی بسیج نبود، نظام اسلامی این همه پیشرفت نمی‌کرد.
وی اضافه کرد: انقلاب اسلامی بعضی از دشمنان را به خاک مالیده و آنها چون از انقلاب و شما ملت رشید، سیلی و ضربه خورده اند، عصبانی اند، با انقلاب اسلامی، حکومت ۲۵۰۰ ساله پادشاهی در هم شکسته شد، منافع آمریکا به خطر افتاد، ۴۰ هزار مستشار آمریکایی اخراج شد و بسیاری از منافع آن‌ها به خطر افتاد، حق دارند، عصبانی باشند و از این عصبانیت بمیرند.
امام جمعه گلستان ادامه داد: در سایه این انقلاب، ایران توانسته پنجه در پنجه قدرت‌های استکباری انداخته و آنها را به چالش بکشد، انقلاب اسلامی به رهبری امام بت شکن، بت‌های شرق و غرب، بت استکبار، بت استعمار، بت عقب ماندگی، بت تحقیر و استبداد و وابستگی را در هم شکست، بت پرستان و مستکبران مات و مبهوت مانده اند، بنابراین عصبانی اند و معلوم است توطئه می‌کنند و ننشسته اند و راحت نمی‌نشینند.
وی گفت: بعد از انقلاب اسلامی، هر چه خواستند و توانستند و برایشان مقدور بود، علیه این نظام شیطنت کردند، ۸ سال جنگ نابرابر را بر ما تحمیل و از گروه‌های برانداز حمایت کردند، ارعاب، تهدید، تحریم‌های ظالمانه حتی تحریم دارو، صدور قطعنامه و… انجام دادند، اما وقتی دیدند، تحریم جواب نمی‌دهد و در این اواخر سراغ اراذل و اوباش و آشوبگران اجاره‌ای و… رفتند
امام جمعه گلستان یادآور شد: جبهه دشمن امروز در برابر جبهه حق و حقیقت و جبهه انقلاب و مردم یک آرایش جنگی تمام عیار به خود گرفته است و در یک تقابل آشکار هستیم، آنها می‌خواهند جامعه ما امنیت، استقلال، آزادی، ثبات و پیشرفت نداشته باشد. آنها می‌خواهند جامعه ما و مردم عزیز، از دین و دیانت جدا شوند و جامعه ما، جوانان ما، لباس حیا، عفت و غیرت را کنار بگذارد، آنها می‌خواهند ایران به دوران اسارت و بردگی برگردد و مراکز فساد، قمار و شراب و بی دینی دایر شود.
وی ادامه داد: امروز صدایی که از رسانه‌های وابسته به استکبار بلند است و گوش‌ها را کر کرده و لاینقطع شنیده می‌شود، صدای شیطان است که نوجوانان و جوانان و جامعه را به بی دینی، اباحی گری، فحشاء و گمراهی دعوت می‌کند. امروز مثلث جبهه شوم عبری، غربی و عربی به جنگ انقلاب اسلامی برخاسته اند. ولی دشمن بداند ملت باصلابت ایران به فضل الهی مدافع انقلاب و ولایت فقیه است و قطعاً اشتباهات تاریخ صدر اسلام در ایران تکرار نخواهد شد؛ ما اهل کوفه نیستیم، علی تنها بماند.
نورپور افزود: همه بدانند عقبه و پشتوانه عظیم انقلاب و نظام، توده مردم است، با فریب دادن تعداد کمی از جوانان، دشمن هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و به جایی نمی‌رسد. اوایل انقلاب و در هشت سال دفاع مقدس که همه شرق و غرب علیه این کشور، ظهیر هم و بسیج شده بودند، این ملت و نظام نلرزید و استوار ماند، امروز که به لطف الهی در اوج قدرت و در حال تبدیل به یک قدرت جهانی هست، بلرزد، آن هم با اغوا و فریب چند جوان، حاشا! دشمن بداند با فریب دادن جماعتی اندک هرگز به مقاصد پلید خود نمی‌رسد و هیچ غلطی نمی‌تواند بکند. امیدوارم از خبر جبهه شوم عبری، غربی و عربی علیه انقلاب اسلامی
بپاخاسته‌اند
راضی بوده باشید.

جبهه شوم عبری، غربی و عربی علیه انقلاب اسلامی
بپاخاسته‌اند  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۱-۱۸ ۱۱:۲۹:۳۴