تمام منابع بانکی فارس باید در خود استان هزینه شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تمام منابع بانکی فارس باید در خود استان هزینه شود به گزارش خبرنگار سایت احکام، محمد هادی ایمانیه پنجشنبه شب در شورای هماهنگی بانک‌های استان فارس بیان کرد: یکی از راهکارهای که برای توسعه فعالیت‌های بانک‌ها و کاهش مشکل بانک‌ها می‌توان اشاره کرد فروش املاک بانک‌ها در شیراز است.
وی اضافه کرد: برخی از بانک‌ها در استان فارس و شیراز دارای منابع خوبی هستند که می‌توان با فروش این منابع یا واگذاری آنها نظیر کارخانه‌های تملک شده می‌توان سرعت خدمت رسانی توسط بانک‌ها را افزایش داد.
استاندار فارس خواستار تسهیل در پرداخت وام‌ها شد و ادامه داد: کارخانه‌ای در فارس وجود دارد که ١٠٠ میلیارد تومان از دو سال گذشته از دولت طلب کار است و به همین علت نمی‌تواند نسبت به دریافت تسهیلات از بانک‌ها اقدام کند زیرا این مطالبات تاکنون پرداخت نشده است.
او در ادامه تاکید کرد: راه اندازی صنایع راکد و نیمه راکد و توسعه زیرساخت‌های آب و برق از دیگر حوزه‌های است که بانک‌های عامل سطح استان می‌توانند در کنار کارگذاران انقلاب قرار گرفته و خدمت رسانی کنند.
ایمانیه خواستار استفاده از تسهیلات قرض‌الحسنه در راستای توسعه روستاهای استان فارس شد. امیدوارم از خبر تمام منابع بانکی فارس باید در خود استان هزینه شود راضی بوده باشید.

تمام منابع بانکی فارس باید در خود استان هزینه شود  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۰-۲۱ ۰۲:۳۸:۴۲