تجهیزات هنرستان‌های استان بوشهر پاسخگوی نیاز دانش آموزان
نیست

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تجهیزات هنرستان‌های استان بوشهر پاسخگوی نیاز دانش آموزان
نیست
به گزارش خبرنگار سایت احکام، علی موحدی عصر پنجشنبه در نشست شورای آموزش و پرورش استان بوشهر اظهار داشت: به منظور تأمین نیازها و تجهیز مدارس استان بوشهر اقدامات خوبی صورت گرفته است.
وی از توزیع ۶۰ میلیارد تومان تجهیزات آموزشی در سطح مدارس استان بوشهر خبر داد و اضافه کرد: هنرستان‌های فنی و حرفه ای و کاردانش استان بوشهر نیاز به تجهیزات دارند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با بیان اینکه تجهیزات موجود در هنرستان‌ها پاسخگوی نیاز دانش آموزان نیست افزود: انتظار می‌رود امسال به عنوان سال تجهیز هنرستان‌ها معرفی تا به این وسیله نیاز کارگاه‌های آنها تأمین شود.
وی یادآور شد: با وجود تجهیزات آموزشی توزیع شده اما هنوز به میزان ۲۰۰ میلیارد تومان تجهیزات نیاز است که ۱۰۰ میلیارد تومان آن مربوط به تجهیزات هنرستانی است. امسال هفت میلیارد تومان در بخش تأمین موتور خودرو در سطح هنرستان‌ها توزیع اعتبار شده است.
موحدی با اشاره به برون سپاری و استفاده از امکانات فنی و حرفه ای و بخش خصوصی در هنرستان‌ها گفت: در زمان حاضر آموزش و پرورش استان بوشهر در این بخش ۱۱ میلیارد تومان بدهی دارد که ۲ میلیارد تومان از این بدهی مربوط به اداره کل فنی و حرفه ای است.
وی یادآور شد: در حال حاضر میانگین جمعیت دانش آموزی استان بوشهر در بخش هنرستان‌ها و کار و دانش ۳۸.۲۳ درصد است در حالی که این آمار در سطح کشور ۳۵.۶۹ درصد است. امیدوارم از خبر تجهیزات هنرستان‌های استان بوشهر پاسخگوی نیاز دانش آموزان
نیست
راضی بوده باشید.

تجهیزات هنرستان‌های استان بوشهر پاسخگوی نیاز دانش آموزان
نیست  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۱-۱۱ ۰۲:۴۱:۲۸