برگزاری رویداد ملی نوآوری در مشارکت های اجتماعی در
کردستان

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر برگزاری رویداد ملی نوآوری در مشارکت های اجتماعی در
کردستان
مجید آوج در گفت و گو با خبرنگار سایت احکام اظهار کرد: از سوی معاونت امور جوانان وزارت ورزش و جوانان رویداد ملی نوآوری در مشارکت‌های اجتماعی تحت عنوان «نما» برگزار می‌شود و بر این اساس، جوانان ۱۸ تا ۲۵ سال می‌توانند تا تاریخ ۱۹ خرداد ماه سال جاری پس از ثبت نام در سامانه ایده‌های خلاقانه خود را در راستای توسعه مشارکت‌های اجتماعی ارائه دهند.
سرپرست معاونت امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان کردستان اظهار داشت: برترین ایده‌های جوانان در حوزه مسائل اجتماعی و پاسخ‌های مناسب برای حل آن با رویکرد افزایش مشارکت اجتماعی شناسایی و معرفی می‌شوند و از اهداف مهم برگزاری این رویداد فعال سازی جوانان نوآور در قالب گروه‌های کاری، و سوق دادن آنها به سمت مشارکت اجتماعی و همچنین استفاده از خلاقیت، دانش و توانایی نسل جوان در مواجهه با مسائل اجتماعی جامعه است.
آوج با اشاره به اینکه سن جوانان حاضر در این رویداد ۱۸ تا ۲۵ سال است، اضافه کرد: رویداد «نما» سعی دارد بستری فراهم کند تا جوانان بتوانند ایده‌های خود را در خصوص مسائل مختلف اجتماعی، رفع مشکلات موجود و بهبود فرآیندهای اجتماعی مطرح کنند و سپس با بررسی کارشناسی برترین ایده‌ها شناسایی و به اردوهای توانمندسازی منطقه‌ای دعوت شوند.
وی اذعان داشت: جوانان در این رویداد در قالب گروه‌های ۳ الی ۵ نفره با برخورداری از دغدغه و مسئله مشخص می‌خواهند ایده‌های نوآورانه خود را در راستای توسعه مشارکت‌های اجتماعی به بلوغ رسانده و به ورطه عمل برسانند.
آوج اعلام کرد: گروه‌های جوانان ۱۸ تا ۲۵ سال چه در قالب سمن، گروه‌های دوستانه و… که ایده‌ای نو در حوزه مسائل اجتماعی دارند می‌توانند از طریق درگاه namaevent.com در رویداد نما ثبت نام کنند و برای دریافت توضیحات بیشتر در خصوص جزئیات این رویداد می‌توانند با شماره ۰۲۱۴۴۲۰۱۰۰۸ تماس گرفته و یا در پیام‌رسان‏های اجتماعی «ایتا» و «بله» به شماره ۰۹۳۵۴۶۸۳۷۳۴ پیام دهند.
وی یادآور شد: اسامی پذیرفته‏شدگان نهایی ۳۰ خرداد ماه جاری اعلام خواهد شد. امیدوارم از خبر برگزاری رویداد ملی نوآوری در مشارکت های اجتماعی در
کردستان
راضی بوده باشید.

برگزاری رویداد ملی نوآوری در مشارکت های اجتماعی در
کردستان  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۵-۲۵ ۰۲:۳۹:۵۰