برخلاف تبلیغات منفی دشمنان بیشتر بانوان ایرانی حجاب
دارند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر برخلاف تبلیغات منفی دشمنان بیشتر بانوان ایرانی حجاب
دارند
به گزارش خبرنگار سایت احکام، حجت الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان شامگاه دوشنبه در مراسم عزاداری شب شهادت امام رضا (ع) در شبستان امام خمینی (ره) حرم مطهر حضرت معصومه (س) اظهار داشت. دین در بردارنده مسائل دنیوی و اخروی است و این تفسیر از دین که صرفاً به مسائل اخروی و معنوی می‌پردازد درست نیست.
استاد حوزه علمیه با بیان اینکه دینداری موجب زندگی سالم انسان در جامعه می‌شود ابراز داشت: زندگی سالم منجر خواهد شد عقل انسان نیز سالم باشد که در این صورت انسان هم به عقل معاش و هم عقل معاد برسد.
حجت الاسلام پناهیان بیان داشت: دین انسان را به امور دنیوی و اخروی تشویق می‌کند و سیره اهل بیت علیهم السلام نیز اینگونه بوده و همین امر موجب ترغیب انسان‌ها به دینداری می‌شود.
وی تاکید کرد: تبیین این موضوع که دین هم به مسائل دنیوی و هم اخروی توجه دارد انسان‌ها را به دین داری ترغیب می‌کند.
این کارشناس دینی با اشاره به تبلیغات منفی دشمنان در زمینه حجاب بیان داشت: علارغم همه فضاسازی‌ها و تبلیغات منفی دشمنان از حجاب اما بسیاری از بانوان ایرانی حجاب دارند.
حجت الاسلام پناهیان ادامه داد: سفارش‌های اخلاقی که دین بر آنها تاکید دارد اثر وضعی داشته و تمامی دستورات دینی در حقیقت مرتبط با حیات دنیوی و اخروی انسان است.
استاد حوزه علمیه عنوان داشت: در روایات داریم که باید به والدین احترام گذاشت و بی احترامی به والدین منجر به تنگدستی انسان می‌شود. امیدوارم از خبر برخلاف تبلیغات منفی دشمنان بیشتر بانوان ایرانی حجاب
دارند
راضی بوده باشید.

برخلاف تبلیغات منفی دشمنان بیشتر بانوان ایرانی حجاب
دارند  در تاریخ ۲۰۲۲-۰۹-۲۷ ۰۲:۴۰:۱۷