بازگشت ۸۰ میلیارد ریال به بیت المال در آذربایجان
شرقی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر بازگشت ۸۰ میلیارد ریال به بیت المال در آذربایجان
شرقی
به گزارش سوالات شرعی و احکام، بابک محبوب علیلو در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان اینکه به دنبال گزارش اداره کل بازرسی استان مبنی بر موضوع جعل و استفاده از سند مجعول در رابطه با تفکیک عرصه یکی از مراکز درمانی خصوصی تبریز به دلیل جابجایی حدود تعیین شده و عدم کسر سهم شهرداری در مجموع به مساحت ۹۸۱.۲۷ متر مربع علیه افرد متخلف اعلام جرم شد.
وی افزود: بر اساس تحقیقات مقدماتی در رابطه با موضوع افراد و اشخاص دخیل در این مساله برای پاسخگویی به دستگاه قضائی احضار شدند.
دادستان مرکز استان آذربایجان شرقی، اضافه کرد: بعد از بررسی‌های انجام شده و حسب اعلام شهرداری مرکز تبریز نزدیک به ۸۰ میلیارد ریال مابه التفاوت سهم شهرداری به بیت المال بازگردانده شد.
وی تاکید کرد: همه در برابر صیانت از حقوق عمومی و بیت‌المال مسئولیت داریم و اجازه نمی‌دهیم افرادی یا کسانی با سوءاستفاده از خلأهای قانونی و اجرایی نسبت به بیت المال دست اندازی کنند.
علیلو خاطرنشان کرد: دستگاه قضائی در نظارت بر اجرای این قانون جدی بوده و به موارد ترک فعل از سوی دستگاه‌های اجرایی ورود خواهد کرد. امیدوارم از خبر بازگشت ۸۰ میلیارد ریال به بیت المال در آذربایجان
شرقی
راضی بوده باشید.

بازگشت ۸۰ میلیارد ریال به بیت المال در آذربایجان
شرقی  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۲-۰۲ ۰۲:۳۹:۰۱