امیدآفرینی از اولویت‌های صدا و سیما برای تولید برنامه‌ها
است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر امیدآفرینی از اولویت‌های صدا و سیما برای تولید برنامه‌ها
است
به گزارش خبرنگار سایت احکام، پیمان جبلی عصر جمعه در مراسم پایانی ششمین جشنواره فیلم مستند در عسلویه اظهار داشت: حمایت از تولیدات مستند و فعالان این حوزه را به عنوان یک اولویت بسیار مهم در دستور کار داریم.
وی امیدآفرینی را یک وظیفه و رسالت مهم عنوان کرد و ادامه داد: ملت باید از پیشرفت‌ها مطلع باشند و بدانند که فرزندانشان چه افتخارات بزرگی را در زمینه‌های مختلف آفریده‌اند.
رئیس سازمان صداوسیما با تاکید بر اینکه از این افتخارات نباید عبور کنیم افزود: باید این دستاوردها را به مردم معرفی کنیم و زمینه امیدواری مردم در شرایط کنونی تقویت شده و به آینده نیز امیدوارتر باشند.
وی با اشاره به جایگاه هنرمندان حوزه مستند در عرصه جهاد تبیین و امیدآفرینی در جامعه اضافه کرد: تلویزیون و شبکه مستند، خانه مستندسازان است و هنرمندان نیز باید از این رسانه به خوبی استفاده کنند.
جبلی با بیان اینکه تلاش داریم تا برای مستند ساختار و جایگاه متفاوت، ویژه و بهتر از قبل در نظر بگیریم خاطرنشان کرد: مرکز سیمرغ، مرکز فیلمنامه‌‎نویسی و دفتر تولید برنامه‌های کوتاه در یک سال گذشته به حوزه سیما اضافه شده است.
وی با اشاره به بازدید خود از پارس جنوبی بیان کرد: نیروهای شرکت نفت که بر روی سکوهای خلیج فارس کار می‌کنند، نیروهای ایثارگر و گمنام اقتصاد کشور هستند.
رئیس سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران گفت: کارهای بزرگی در پارس جنوبی انجام شده که اگر این صحنه‌ها، داستان‌ها و شخصیت‌ها را درست تشخیص دهیم یک اقیانوس بیکران از موضوعات جذاب خواهیم داشت برای تقویت امید در جامعه. امیدوارم از خبر امیدآفرینی از اولویت‌های صدا و سیما برای تولید برنامه‌ها
است
راضی بوده باشید.

امیدآفرینی از اولویت‌های صدا و سیما برای تولید برنامه‌ها
است  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۲-۱۰ ۰۲:۴۰:۴۲