افتتاح وکلنگ زنی ۹۹ پروژه در نهاوند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر افتتاح وکلنگ زنی ۹۹ پروژه در نهاوند به گزارش خبرنگار سایت احکام، ضرغام احمدوند شامگاه پنجشنبه در جمع خبرنگاران به مناسبت آغاز دهه فجر در محل فرمانداری این شهرستان گفت: انقلاب اسلامی اتفاق بسیار بزرگ و مهمی بود که به برکت هدایت‌های امام راحل و حضور مردم در صحنه پیروز شد.
وی اظهار داشت: این انقلاب مردمی، کشور را از زیر ستم استکبار و استعمار و طاغوت نجات داد و مسیر توسعه و پیشرفت را بر روی کشور گشود.
فرماندار نهاوند افزود: انقلاب اسلامی با وجود همه مشکلات ولی در عرصه‌های مختلف بسیار پیشرفت کرده است و دهه فجر فرصت مناسبی برای بیان دستاوردهای نظام در راستای جهاد تبیین است.
وی با اشاره به اقدامات انجام شده در یک سال گذشته در شهرستان گفت: کارها و خدمات و اقدامات عمرانی خوبی در حوزه‌های کشاورزی و عمرانی و در بحث راه‌ها در شهرستان انجام شده است.
احمدوند ادامه داد: در حوزه بنیاد مسکن بسیار کار شده و در سال جاری ۳۶۰ خانه روستایی بهسازی و نوسازی شده و در ۳۵ روستای شهرستان نیز عملیات بهسازی در حال انجام است.
وی بیان کرد: اولویت دولت سیزدهم اتمام پروژه‌های نیمه تمام است به همین دلیل پروژه‌های کمتری کلنگ‌زنی می‌شود و این طرح‌های نیمه کاره میراثی است که از قبل به ما ارث رسیده است.
فرماندار نهاوند گفت: در بخش عمرانی، کشاورزی، خدماتی و تولیدی کارهای زیادی انجام شده است و خیلی از واحدهای تولیدی تعطیل شده به چرخه تولید برگشته‌اند.
احمدوند به پروژه‌های دهه فجر امسال اشاره کرد و اظهار داشت: در این دهه ۷۲ پروژه با اعتباری بالغ بر ۶۴۶ میلیارد تومان افتتاح و ۲۷ پروژه نیز با اعتبار بالغ بر ۶۵ میلیارد تومان کلنگ‌زنی خواهد شد.
وی بیان کرد: خوشبختانه مسکن ملی در نهاوند پیشرفت کرده و این طرح در شهرک شهید حیدری ۶۰ درصد پیشرفت دارد و در شهرک امیرکبیر و بارودآب نیز زمین مشخص شده و کار در حال اجرا است.
فرماندار نهاوند گفت: در زمینه نهضت ملی مسکن در استان پیشرو هستیم و سعی داریم زمین‌های دیگری را در شهرک امیر کبیر برای بحث جوانی جمعیت در نظر بگیریم.
وی با اشاره به انتخابات پایان سال اظهار داشت: نقش رسانه‌ها در امیدآفرینی و تشویق مردم به حضور حداکثری در انتخابات بسیار مهم است.
احمدوند بیان کرد: بیان خدمات دولت به عنوان خدمات نظام باعث امیدآفرینی و دلگرمی مردم می‌شود و دهه فجر فرصت مناسبی برای بیان این پیشرفت‌ها است.
وی گفت: در زمینه انتخابات نیز وظیفه ما بسترسازی برای مشارکت حداکثری در انتخابات و تحقق منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر مشارکت، سلامت، امنیت و رقابت است. امیدوارم از خبر افتتاح وکلنگ زنی ۹۹ پروژه در نهاوند راضی بوده باشید.

افتتاح وکلنگ زنی ۹۹ پروژه در نهاوند  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۲-۰۲ ۰۲:۴۳:۱۷