استمرار تولید گاز در پارس جنوبی از جلوه‌های کار جهادی
است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر استمرار تولید گاز در پارس جنوبی از جلوه‌های کار جهادی
است
به گزارش خبرنگار سایت احکام، محسن خجسته سایت احکام عصر جمعه در نشست با مدیران صنایع مستقر در عسلویه اظهار داشت: منطقه ویژه پارس نقش بسیار مهمی را در پشتیبانی و صیانت از تولید بر عهده دارد.
وی با اشاره به اینکه همه زیرساخت‌های موجود در منطقه پارس جنوبی متعلق به دولت و شرکت ملی نفت ایران است تصریح کرد: هزینه زیادی برای نگهداری از این زیرساخت‌ها پرداخت می‌شود.
مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران ادامه داد: بنابراین سازمان منطقه ویژه پارس طبق قانون هزینه ارائه خدمات به شرکت‌های مستقر در منطقه را طبق تعرفه‌های ابلاغی دریافت نماید تا خللی در پشتیبانی از تولید رخ ندهد.
وی با تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته در پارس جنوبی گفت: استمرار تولید گاز در میدان مشترک پارس جنوبی از جلوه‌های جهاد فی سبیل الله در صنعت ارزش آفرین نفت است و وظیفه همه ما صیانت از این ثروت خدادادی است.
خجسته‌سایت احکام ادامه داد: پیشرفت‌های چشمگیری در سطح شرکت ملی نفت ایران طی سال گذشته تاکنون صورت گرفته است و لازم است برای نیل به اهداف سازمانی در سطح شرکت‌های تابعه شرکت ملی نفت ایران برنامه ریزی اصولی مبتنی بر خط مشی ابلاغی در دستور کار همه شرکت‌ها قرار گیرد.
وی تصریح کرد: سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس نقش مهمی در این منطقه حساس و مهم کشور ایفا می‌کند و همه شرکت‌های مستقر در منطقه ملزم به اجرای مقررات و قوانین ابلاغی این سازمان که برگرفته از اسناد بالادستی است می‌باشند. امیدوارم از خبر استمرار تولید گاز در پارس جنوبی از جلوه‌های کار جهادی
است
راضی بوده باشید.

استمرار تولید گاز در پارس جنوبی از جلوه‌های کار جهادی
است  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۲-۱۰ ۰۲:۴۰:۳۷